AktualnościPrikryl: Nie czuję się bohaterem

Prikryl: Nie czuję się bohaterem

– Pierwsza połowa nie była zła w naszym wykonaniu. Mieliśmy swoje problemy. Szkoda straconej bramki – powiedział zawodnik Jagiellonii Białystok, Tomas Prikryl, po wygranym 2:1 poniedziałkowym (14.02), wyjazdowym meczu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze.

– Gola straciliśmy grając w dziesiątkę, ale to nas nie usprawiedliwia. Powinniśmy byli zdecydowanie wybić tę piłkę, oddalić zagrożenie sprzed naszej bramki i poczekać na Bogdana. Myślę, że wtedy byłoby na łatwiej. Niemniej będziemy w kolejnym meczu bogatsi o tę wiedzę. W przerwie skorygowaliśmy naszą grę, powiedzieliśmy sobie co trzeba poprawić i uważam, że po zmianie stron było już lepiej. W końcówce meczu Górnik naciskał na nas, ale my również tworzyliśmy swoje sytuacje, a jedną z nich udało nam się wykorzystać – mówił Czech.

– Nie czuje się bohaterem. Wiem, że potrafię grać jeszcze lepiej. Jako drużyna cieszymy się ze zwycięstwa. Mam nadzieję, że ten mecz pomoże nam w kolejnych starciach – stwierdził 29-latek, który w niedzielnej konfrontacji zdobył bramkę i zanotował asystę przy trafieniu Karola Struskiego.

– Nie lubię patrzeć na tabelę. Uważam, że musimy skupić się na sobie i w każdym meczu walczyć o komplet punktów. W Niecieczy niestety się to nie udało, co było dla nas niemiłą niespodzianką. Chcieliśmy to dzisiaj nadrobić i udało nam się. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy mogli cieszyć się z kolejnych zwycięstw – zakończył Tomek.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00