AktualnościTiru: Jestem zadowolony z powrotu

Tiru: Jestem zadowolony z powrotu

Przez trzy tygodnie dochodziłem do pełni sprawności, więc na szczęście nie zajęło mi to dużo czasu. Doznałem urazu w okresie przygotowawczym, ale już czuję się dobrze i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Tym bardziej, że dziś zwyciężyliśmy – powiedział po wygranym 2:1 wyjazdowym starciu z Górnikiem Zabrze stoper Jagi, Bogdan Tiru. Rumun zaliczył asystę przy wyrównującym trafieniu Tomka Prikryla.

– Nie ma znaczenia fakt, że asystowałem przy golu Tomka. Najważniejsze są trzy punkty, ponieważ bardzo ich potrzebowaliśmy. Pojawiłem się na boisku w trudnym momencie, ale nie byłem przerażony, ponieważ mam już za sobą spory bagaż doświadczeń. Potrzebowaliśmy trochę spokoju na boisku po trudnych minutach z końcówki pierwszej połowy. Drugą część meczu rozpoczęliśmy mocno, zmieniliśmy system gry i wyglądaliśmy lepiej. Zdobyliśmy trzy punkty i każdy z nas jest bardzo szczęśliwy. To niezwykle ważne zwycięstwo – podkreślił.

– W przeszłości miałem już okazję grać przeciwko zawodnikom wysokiej klasy. Dziś rywalizowałem z Lukasem Podolskim, słynnym i niezwykłym piłkarzem. Dziś jednak nie jest to istotne. Najważniejsze, że wygraliśmy – dodał.

– Nie czuliśmy strachu przed Górnikiem, ale coś siedziało w naszych głowach po porażce w Niecieczy. Znaleźliśmy się blisko niebezpiecznej strefy w tabeli, ale nie panikowaliśmy, byliśmy świadomi swojej jakości, co też wpajał nam trener. Pracowaliśmy ciężko na to zwycięstwo. Jestem zadowolony – podsumował stoper Jagi.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00