AktualnościBilety na mecz z Cracovią

Bilety na mecz z Cracovią

Drodzy Kibice! Już dzisiaj (04.02), o godz. 12:00, rozpoczęła się sprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz Jagiellonii Białystok w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy. 19 lutego Żółto-Czerwoni podejmą przy Słonecznej Cracovię.

Podczas meczów Jagiellonii na Stadionie Miejskim w Białymstoku Kibice mogą zająć do 30% ogółu miejsc na trybunach. Osoby, której jeszcze nie dokonały rejestracji w obowiązującym od początku tego sezonu systemie sprzedaży biletów i karnetów mogą jej dokonać pod adresem bilety.jagiellonia.pl

Poniżej opisujemy najważniejsze zmiany i nowości dotyczące sprzedaży biletów na rundę wiosenną sezonu 2021/22:

  1. Strefa VIP obecnie obejmuje sektory 1, 2, 3, 4, 33, 34, 35, 36.
  2. Strefa Supervip została włączona w strefę VIP. Wobec tego zmianie uległy ceny za dawną strefę Supervip. Obecnie w strefie VIP obowiązują dwa warianty cenowe – jeden bez zapewnionego cateringu (VIP), a drugi z zapewnionym cateringiem (Supervip). W skład cateringu, który jest w cenie Supervip, wchodzi jedzenie, napoje oraz niskoprocentowe alkohole.
  3. Została utworzona nowa strefa restauracyjna w czerwonej strefie.
  4. Dane użytkownika zarejestrowanego w poprzednim systemie sprzedaży biletów i karnetów zostały przeniesione do nowego systemu, obowiązującego od początku trwającego sezonu.
  5. Aktywacji konta, jeśli nie dokonało się tego przy zakupie karnetu na rundę jesienną sezonu 2021/2022, należy dokonać klikając w przycisk „załóż konto”, a następnie podając swój pesel oraz wymagane dane przez system.
  6. Punkty z programu Jaga Benefit zgromadzone podczas poprzedniej rundy zostały dopisane do konta każdego użytkownika. Można je wykorzystać do obniżki ceny karnetu podczas jego zakupu.
  7. Sprzedaż biletów na mecz z Cracovią rozpoczęła się 4 lutego (godz. 12:00), potrwa do dnia meczowego włącznie.
  8. Obecny system daje możliwość dynamicznego wyłączania miejsc po wybraniu krzesełka. Kolejną możliwością jest również wybranie kilku miejsc w jednej transakcji i zakupu miejsc obok siebie. W przypadku otwarcia 100% pojemności rezerwujący mają gwarancję, że nikt nie kupi biletu lub karnetu w obrębie wybranych miejsc.
  9. Bilety można kupić w następujących miejscach: Jaga Fan Shop (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20), sklep Cescom (ul. Kręta 14), sklep ITONER (ul. św. Mikołaja 1/lokal 3), saloniki Kolportera oraz przez serwis bilety.jagiellonia.pl
Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00