AktualnościAlomerović: Szanujemy punkt

Alomerović: Szanujemy punkt

– Trudno skutecznie grać w dziesiątkę, zwłaszcza w naszej sytuacji. Musimy cieszyć się z tego punktu, nie ma innego wyjścia – powiedział po zremisowanym 1:1 niedzielnym (27.02), domowym meczu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Wartą Poznań bramkarz Jagiellonii Białystok, Zlatan Alomerović.

– Nie widziałem sytuacji, po której Bogdan został ukarany czerwoną kartką. Sędziowie wszystko dokładnie sprawdzili i podjęli taką decyzję. Szkoda nie tylko punktów, ale także Bogdana, którego stracimy na najbliższy mecz. Spotkanie wyglądało tak, a nie inaczej. Przez większość czasu broniliśmy się i próbowaliśmy złapać Wartę dzięki kontratakom lub stałym fragmentom gry. Szanujemy punkt i idziemy dalej – mówił Serb.

– Nie wygląda to źle w defensywie. Jesteśmy dobrze przygotowani, chłopaki biorą odpowiedzialność na siebie i wygrywają pojedynki. Niemniej musimy robić więcej z przodu. Na początku kontrolowaliśmy ten mecz. To nie było tak, że od pierwszych chwil Warta nas przycisnęła. Może zabrakło na nieco głodu i pazerności na gole – stwierdził.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00