AktualnościTrubeha: Dziękuję kibicom za wsparcie

Trubeha: Dziękuję kibicom za wsparcie

– Staram się cały czas skupiać na tym co robię. Na mecz byłem przygotowany w 100 procentach – powiedział po zremisowany 1:1 niedzielnym (27.02), domowym spotkaniu Jagiellonii Białystok z Wartą Poznań napastnik Żółto-Czerwonych, Andrzej Trubeha.

– Podczas pierwszych dni trwania konfliktu na Ukrainie faktycznie trudno było mi się skupić, myślami byłem z rodziną. Niemniej podczas meczu byłem skoncentrowany w 100 procentach, byłem gotowy na to spotkanie – mówił zawodnik Jagi.

Podczas meczu z trybun stadionu przy Słonecznej było słychać liczne wyrazy wsparcia, kierowane zarówno do Andrzeja jak i Tarasa Romanczuka, czyli kapitana Dumy Podlasia urodzonego na Ukrainie. – Odbieram to bardzo pozytywnie. Dziękujemy kibicom za takie wsparcie, to podnosi na duchu. Czy wchodząc czy grając od pierwszych minut nie skupiasz się tak bardzo na wsparciu, jesteś skoncentrowany na grze. Niemniej bardzo dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa – stwierdził.

– Drużyna pokazała charakter. Pierwszy raz widziałem coś takiego, żeby ktoś otrzymał czerwoną kartkę za takie zagranie. Niemniej taka była jego decyzja, już tego nie zmienimy. Należy pochwalić naszą bardzo dobrą reakcję po stracie gola. Od razu ruszyliśmy, odpowiedzieliśmy bramką i doprowadziliśmy do remisu. Szkoda tego remisu. Graliśmy u siebie, liczyliśmy na trzy punkty, ale rzeczywistość okazała się inna – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00