AktualnościGole Mudrinskiego i Wyjadłowskiego, czyli bilans wypożyczonych

Gole Mudrinskiego i Wyjadłowskiego, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny ligowy weekend. Nie zatrzymuje się Ognjen Mudrinski. Serb zdobył kolejne dwie bramki i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców. Gola w II lidze strzelił Mateusz Wyjadłowski.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski strzelił kolejne dwa gole w rozgrywkach słoweńskiej ekstraklasy. Serb spędził na boisku 67 minut, a dzięki jego bramkom Maribor wygrał 2:0. Zawodnik wypożyczony z Jagi wskoczył na drugie miejsce w klasyfikacji strzelców słoweńskiej ekstraklasy.

Qarabag Agdam
Luka Gugeszaszwili zagrał 90 minut w spotkaniu rewanżowym w Lidze Konferencji z Qlympique Marsylia. Azerowie przegrali na własnym stadionie 0:3.

FK Sabakh
Juan Camara znalazł się poza kadrą na mecz z Neftczi Baku. Jego zespół przegrał 1:2.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok przesiedział na ławce rezerwowych spotkanie z Torpedo Kutaisi. Jego drużyna wysoko wygrała na ligową inaugurację 4:0.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 61 minut i obejrzał żółtą kartkę w spotkaniu z Górnikiem Łęczna. Mielczanie przegrali na Lubelszczyźnie 0:2.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdowy remis z Koroną Kielce 1:1.

Michał Ozga zagrał 90 minut w starciu z Sokołem Ostróda. Eryk Matus znalazł się poza kadrą. Suwalczanie wygrali na wyjeździe z Sokołem Ostróda 3:1.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Bortniczuk rozegrał 90 minut w starciu z Wisłą Puławy. Zespół z Grodziska Mazowieckiego przegrał na wyjeździe 2:4.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski zaliczył 90-minutowy występ i strzelił gola w starciu z Motorem Lublin. Hutnik przegrał przed własną publicznością 1:2.