AktualnościRaport kartkowy przed meczem ze Stalą

Raport kartkowy przed meczem ze Stalą

W najbliższy piątek (04.03) Jagiellonia Białystok zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Mielec w meczu 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Jak wygląda sytuacja kartkowa w naszej drużynie przed tym starciem?

W poprzednim spotkaniu ligowym, czyli meczu 23. serii gier, Jagiellończycy zremisowali przy Słonecznej z Wartą Poznań 1:1 (Prikryl 65′ – Castaneda 63′). W tym meczu dwóch zawodników Jagiellonii zostało ukaranych żółtą kartką, a jeden obejrzał bezpośrednią czerwoną kartkę i musiał przedwcześnie opuścić boisko. Ukaranym czerwoną kartką był rumuński obrońca Bogdan Tiru. Żółte kartki zobaczyli Karol Struski (czwarta w sezonie) i Zlatan Alomerović (druga w sezonie).

Dwóch Jagiellończyków musi pauzować w meczu ze Stalą Mielec. Tymi zawodnikami są wspomniany Tiru, ze względu na czerwoną kartkę w meczu z Wartą, oraz Struski, ze względu na żółtą kartkę w meczu z Wartą, która była jego czwartą w sezonie.

Piłkarzami, którzy w wypadku otrzymania żółtej kartki w spotkaniu ze Stalą nie będą mogli wystąpić w kolejnym ligowym starciu Żółto-Czerwonych są Bojan Nastić, Martin Pospisil i Kacper Tabiś.

Żółte kartki w sezonie 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy w zespole Jagiellonii:

7 – Augustyn.

5 – Cernych, Romanczuk.

4 – Prikryl, Puerto, Struski.

3 – Nastić, Pospisil, Tabiś.

2 – Alomerović, Imaz, Tiru.

1 – Bida, Matysik, Olszewski, Pazdan, Trubeha, Wdowik.

Czerwone kartki w wyniku dwóch żółtych kartek w sezonie 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy w zespole Jagiellonii:

1 – Augustyn.

Bezpośrednie czerwone kartki w sezonie 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy w zespole Jagiellonii:

1 – Puerto, Tiru.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00