AktualnościPIOTR NOWAK I ADAM MAJEWSKI O MECZU STAL-JAGIELLONIA

PIOTR NOWAK I ADAM MAJEWSKI O MECZU STAL-JAGIELLONIA

W piątek, 04.03, Jagiellonia Białystok zremisowała na wyjeździe ze Stalą Mielec 1:1 w meczu 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Poniżej wypowiedzi trenerów obu drużyn po zakończonym spotkaniu.

Adam Majewski (Stal Mielec): Patrząc na przebieg spotkania uważam, że remis jest wynikiem sprawiedliwym. Nasz zespół jest znany z tego, że gra do końca, pokazaliśmy charakter. Początek rywalizacji w naszym wykonaniu był niemrawy. Później, gdy opanowaliśmy sytuację, nie potrafiliśmy strzelić gola. Szkoda, że na początku drugiej połowy straciliśmy bramkę, bo wprowadziła ona pewną nerwowość w nasze poczynania. Było dużo niedokładności i prostych strat. Konrad Wrzesiński, który wszedł na boisko, w kluczowym momencie zachował spokój i doprowadził do remisu. Dziękuję zespołowi za zaangażowanie.

Piotr Nowak (Jagiellonia Białystok): Straciliśmy dwa punkty i trudno dodać cokolwiek więcej. Byliśmy zespołem bardziej dojrzałym, ale gra się do końcowego gwizdka. Mam pretensje do swojego zespołu, że straciliśmy bramkę w sposób bardzo nierozważny i nieodpowiedzialny. Nie powinniśmy dopuścić do takiej sytuacji.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00