AktualnościGole Wrzesińskiego i Mudrinskiego, czyli bilans wypożyczonych

Gole Wrzesińskiego i Mudrinskiego, czyli bilans wypożyczonych

W ostatnim tygodniu z grona wypożyczonych Jagiellończyków najlepiej zaprezentowali się Ognjen Mudrinski oraz… Konrad Wrzesiński. Pierwszy strzelił gola i zaliczył asystę, natomiast drugi zdobył bramkę przeciwko drużynie, z której jest wypożyczony.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski strzelił już 12. gola w rozgrywkach słoweńskiej ekstraklasy. W starciu z FK Koper (wygrana Mariboru 2:1) strzelił gola, a w rywalizacji z NK Bravo (porażka Mariboru 1:2) zaliczył asystę.

Qarabag Agdam
Luka Gugeszaszwili rozegrał 90 minut w starciu z Gabalą. Drużyna z Gruzinem w bramce wygrała to spotkanie 5:1.

FK Sabakh
Juan Camara znalazł się poza kadrą na mecz z Keshlą. Spotkanie zakończyło się wygraną ekipy Hiszpana 1:0.

Dinamo Tbilisi
Godfrey Stephen Bitok obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdową porażkę z Dinamem Batumi 0:3.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński strzelił gola w meczu z… Jagiellonią. Zawodnik pojawił się na boisku w 72. minucie spotkania.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz rozpoczął mecz z Widzewem w wyjściowym składzie. Zawodnik wypożyczony z Jagi przebywał na boisku do 76. minuty. Olsztynianie przegrali u siebie z łodzianami 0:2.

Michał Ozga znalazł się w wyjściowym składzie i rozegrał 82 minuty w rywalizacji ze Stalą Rzeszów. Eryk Matus znalazł się poza kadrą. Suwalczanie, którzy jeszcze w 90. minucie przegrywali u siebie 1:3 zremisowali z zespołem z Podkarpacia 3:3.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Bortniczuk rozegrał 90 minut w starciu ze Zniczem Pruszków. Drużyna z Grodziska przegrała derby Mazowsza 0:1.