AktualnościRaport kartkowy przed meczem z Wisłą Płock

Raport kartkowy przed meczem z Wisłą Płock

W najbliższą niedzielę (13.03) Jagiellonia Białystok podejmie przy Słonecznej Wisłę Płock w meczu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy (godz. 12:30). Jak wygląda sytuacja kartkowa w naszej drużynie przed tym starciem?

W poprzednim spotkaniu ligowym, czyli meczu 24. serii gier, Jagiellończycy zremisowali na wyjeździe ze Stalą Mielec 1:1 (Wrzesiński 90′ – Matysik 48′). W tym meczu czterech zawodników Jagiellonii zostało ukaranych żółtą kartką. Żółte kartki zobaczyli Bojan Nastić (czwarta w sezonie), Fedor Cernych (szósta w sezonie), Przemysław Mystkowski (pierwsza w sezonie) oraz Miłosz Matysik (druga w sezonie)

Dwóch Jagiellończyków musi pauzować w meczu z Wisłą Płock. Tymi zawodnikami są wspomniany Nastić, ze względu na żółtą kartkę w meczu ze Stalą, która była jego czwartą w tym sezonie, oraz Bogdan Tiru, który odbywa dwa mecze zawieszenia za czerwoną kartkę w spotkaniu z Wartą Poznań (1:1).

Piłkarzami, którzy w wypadku otrzymania żółtej kartki w spotkaniu z Wisłą Płock nie będą mogli wystąpić w kolejnym ligowym starciu Żółto-Czerwonych są Martin Pospisil i Kacper Tabiś.

Żółte kartki w sezonie 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy w zespole Jagiellonii:

7 – Augustyn.

6 – Cernych.

5 – Romanczuk.

4 – Nastić, Prikryl, Puerto, Struski.

3 – Pospisil, Tabiś.

2 – Alomerović, Imaz, Matysik, Tiru.

1 – Bida, Mystkowski, Olszewski, Pazdan, Trubeha, Wdowik.

Czerwone kartki w wyniku dwóch żółtych kartek w sezonie 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy w zespole Jagiellonii:

1 – Augustyn.

Bezpośrednie czerwone kartki w sezonie 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy w zespole Jagiellonii:

1 – Puerto, Tiru.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00