AktualnościDiego Santos: Przyszedłem, aby pomóc

Diego Santos: Przyszedłem, aby pomóc

Cieszę się, że tutaj trafiłem. Przyszedłem, aby pomóc drużynie, być jej wartością dodaną – powiedział po podpisaniu kontraktu nowy zawodnik Jagiellonii, Diego Santos Carioca.

Brazylijczyk podkreślił zachowanie kibiców Jagi. – Pierwsze na co zwróciłem uwagę, to atmosfera na stadionie. Bardzo mi się spodobało. Również sam obiekt jest piękny i cieszę się, że tutaj trafiłem. Przyszedłem, aby pomóc drużynie – zaznacza zawodnik.

Diego mógł trafić do Jagi już wcześniej. – Faktycznie, w ostatnim dniu zimowego okienka transferowego toczyły się negocjacje z Jagiellonią. Sytuacja na Ukrainie jest bardzo trudna i możliwość przyjścia do Białegostoku była ciekawą opcją. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość – zastanawia się piłkarz.

Czego możemy spodziewać się po zawodniku pochodzącym z Rio de Janeiro? – Po pierwsze muszę dowiedzieć się, czego oczekuje ode mnie szkoleniowiec. Lubię grać ofensywnie, dryblować, być agresywny w odbiorze. Chcę wpasować się w drużynę i być dla niej wartością dodaną – deklaruje.

Czy nasz nowy zawodnik rozmawiał już z trenerami Jagiellonii? – Po ostatnim meczu spotkałem się z pierwszym trenerem i przez chwilę porozmawialiśmy. Wierzę, że nasza współpraca będzie udana dla obu stron – zakończył Diego Santos.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00