AktualnościRetromecz w Poznaniu

Retromecz w Poznaniu

W sobotę Jagiellonia zmierzy się w Poznaniu z Lechem. Czeka nas wyjątkowe spotkanie, w którym „Kolejorz” będzie świętował swoje stulecie. Na trybunach szykuje się święto, w którym weźmie udział ponad 1000 kibiców Jagi, na boisku zaś obie drużyny zagrają w historycznych strojach. Po raz pierwszy w Ekstraklasie zostanie rozegrany Retromecz.

Stroje, w których wystąpią „Żółto-Czerwoni”, zostały wyprodukowane z okazji 100. rocznicy powstania Jagiellonii we współpracy z firmą Kappa. Trykoty nawiązują do pierwszych koszulek, w których Jaga występowała w latach 30-tych. Również zawodnicy „Kolejorza” w sobotniej potyczce wystąpią w historycznych koszulkach nawiązujących do swojego głośnego oraz podniosłego jubileuszu.

Oczywiście stulecie to wyjątkowy jubileusz i jesteśmy dumni, że w tym wyjątkowym dla „Kolejorza” dniu, to akurat Jagiellonia zmierzy się z lechitami na boisku. Jednocześnie chcemy podkreślić, że wśród naszych kibiców nadal trwają zapisy na wyjazd do Poznania. Już w tej chwili weźmie w nim udział ponad tysiąc sympatyków Jagi, a nie mamy wątpliwości, że ta liczba zostanie jeszcze zwielokrotniona.

Retromecz to wielkie wydarzenie nie tylko w Poznaniu, czy Białymstoku, ale także w całej Ekstraklasie. Nie wypada go ominąć, dlatego w sobotę wszyscy widzimy się w Poznaniu i wspieramy Jagę!

Jednocześnie przypominamy, że nadal możecie nabyć retrokoszulkę. Link znajdziecie tutaj.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00