AktualnościPięciu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Pięciu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny ligowy weekend. Do gry wróciły niższe ligi. Na boiskach zaprezentowało się 20 wypożyczonych zawodników z Jagiellonii, a pięciu świętowało wygrane.

Qarabag FK
Luka Gugeszaszwili zachował czyste konto w meczu z Sabakh FK. Qarabag wygrał to spotkanie 1:0.

Sabakh FK
Juan Camara wrócił do gry po trzech meczach przerwy. Hiszpan zaliczył 66-minutowy występ w starciu z Qarabag FK. Drużyna Hiszpana przegrała 0:1.

Maribor FK
Ognjen Mudrinski zaliczył 90-minutowy występ w meczu z NS Mura. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok zadebiutował w drużynie z Tbilisi. Nigeryjczyk rozegrał 90 minut w spotkaniu z Sioni Bolonisi, a mecz zakończył się wygraną Dinama 1:0.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 23 minuty w starciu z Rakowem Częstochowa. Mielczanie przegrali pod Jasną Górą 1:2.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz zagrał 67 minut i obejrzał żółtą kartkę w rywalizacji z ŁKS-em Łódź. Olsztynianie wygrali na wyjeździe 2:0.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas wystąpił w starciu z Sandecją Nowy Sącz. Napastnik wypożyczony z Jagiellonii obejrzał żółtą kartkę, a częstochowianie zremisowali u siebie 0:0.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Bortniczuk wszedł z ławki rezerwowych w starciu z Ruchem Chorzów w 72. minucie. Beniaminek przegrał na stadionie przy ulicy Cichej 1:4.

Michał Ozga i Eryk Matus nie wystąpili w starciu z Radunią Stężyca. Suwalczanie wygrali na wyjeździe 3:1.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski rozegrał 90 minut w starciu z rezerwami Lecha Poznań. Hutnik przegrał 1:2. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii został ukarany czerwoną kartką w czasie doliczonym do drugiej połowy.

Wissa Szczuczyn
Bartosz Jurczak (67 minut), Oskar Osipiuk i Kamil Sakowicz (obaj po 90 minut) wystąpili w starciu z rezerwami Jagiellonii Białystok. Jakub Kozłowski i Krystian Maciejuk nie zagrali w tym meczu. Wissa przegrała u siebie 0:4.

GKS Wikielec
Bez Kacpra Żarejki zespół z Wikielca bezbramkowo zremisował u siebie z Ursusem Warszawa.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie wystąpił w starciu z Piastem Żmigród, który zakończył się remisem 1:1.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz rozegrał 90 minut w rywalizacji z Avią Świdnik. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych zaliczył 45-minutowy występ w starciu z Sokołem Kamień. Karpaty wygrały to starcie 2:0.

Bartosz Gołaszewski rozegrał 90 minut w rywalizacji z ŁKS-em Łomża. Błażej Żero znalazł się poza kadrą meczową zambrowian. Olimpia przegrała u siebie 0:2.

KS Wasilków
Paweł Gendzwiłł, Damian Fronc (po 90 minut) oraz Oskar Dziermański (18 minut) wystąpili w meczu z Turem Bielsk-Podlaski. Zespół z Wasilkowa przegrał u siebie 0:3.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka rozegrał 85 minut w spotkaniu z GKS-em Stawiski. Mecz zakończył się remisem 3:3.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała wystąpił w meczu ze Styrobudem Trzeboś. Zawodnik wypożyczony z Jagi spędził na placu gry 90 minut, a Włókniarz wygrał na wyjeździe 2:1.