AktualnościGole Bortniczuka i Fronca, czyli bilans wypożyczonych

Gole Bortniczuka i Fronca, czyli bilans wypożyczonych

Za nami ostatnia przed marcowymi meczami reprezentacyjnymi kolejka ligowa. Warto zwrócić uwagę na bramki Maćka Bortniczuka i Damiana Fronca. 16 zawodników zaliczyło występy, a 11 świętowało wygrane.

Qarabag FK
Luka Gugeszaszwili obejrzał z ławki rezerwowych mecz z Zira FK. Zespół „Gugesza” wygrał na wyjeździe 3:0.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski rozegrał 87 minut w spotkaniu z NK Celje. Jego zespół wygrał tę potyczkę 1:0.

FK Sabakh
Juan Camara rozegrał 90 minut w meczu z FK Sabail. Drużyna Hiszpana wygrała 1:0.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński nie pojawił się na boisku w meczu z Radomiakiem. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Skra Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 90 minut w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Częstochowanie przegrali u siebie 1:2.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz zaliczył 56 minut w starciu z Górnikiem Polkowice. Olsztynianie przegrali u siebie 0:4.

Michał Ozga obejrzał z ławki rezerwowych domowe zwycięstwo Wigier nad Wisłą Puławy (3:1). Eryk Matus znalazł się poza kadrą.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Bortniczuk rozegrał 84 minuty i strzelił gola w spotkaniu z rezerwami Śląska Wrocław. Pogoń wygrała 2:1.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski znalazł się poza kadrą na derbowy mecz w II lidze. Skrzydłowy pauzował za czerwoną kartkę z poprzedniego spotkania. Hutnik zremisował z Garbarnią Kraków 0:0.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko znalazł się poza kadrą na mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki. W spotkaniu padł remis 1:1.

Wissa Szczuczyn
Oskar Osipiuk (90 minut) i Kamil Sakowicz (45 minut) wystąpili w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie z ławki rezerwowych obejrzał Bartosz Jurczak, natomiast Jakub Kozłowski i Krystian Maciejuk znaleźli się poza kadrą meczową. Świt wygrał tę potyczkę 4:1.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz zaliczył 90-minutowy występ w starciu ze Stalą Stalowa Wola. Sandomierzanie wygrali 1:0.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie wystąpił w spotkaniu z Lechią Zielona Góra. Zawodnik rozegrał 90 minut w zespole rezerw w starciu z Iskrą Pszczyna. Bielszczanie wygrali tę potyczkę 4:1.

KS Wasilków
Paweł Gendzwiłł, Damian Fronc i Oskar Dziermański znaleźli się w wyjściowym składzie na mecz z MOSP-em Białystok. Fronc strzelił gola, a Dziermański opuścił plac gry w 72. minucie. Wasilkowanie wygrali to spotkanie 3:1.

Bartosz Gołaszewski rozpoczął w wyjściowym składzie Olimpii na mecz z Turem Bielsk Podlaski. Zambrowianie wygrali na wyjeździe 4:1. Drugi z naszych wypożyczonych – Błażej Żero – znalazł się poza kadrą meczową.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu z KS-em Wiązownica. Krośnianie przegrali na wyjeździe 0:2.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka rozegrał 55 minut w spotkaniu z GKS-em Gródek. Zespół z Dąbrowy wygrał na wyjeździe 4:1.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała rozpoczął na ławce rezerwowych mecz z Reslogistic Błażowianką Błażowa. W 72. minucie wszedł na boisko, a jego drużyna wygrała 3:1.