AktualnościMasłowski: Wierzę, że Marc wzmocni naszą ofensywę

Masłowski: Wierzę, że Marc wzmocni naszą ofensywę

Marc jest zawodnikiem ofensywnym. Charakterystyką przypomina Jesusa Imaza. Wierzę, że ten zawodnik wzmocni naszą siłę rażenia i pomoże Jagiellonii utrzymać się w lidze – powiedział dyrektor sportowy Jagiellonii, Łukasz Masłowski, po podpisaniu umowy z Markiem Gualem.

Jak można scharakteryzować nowego zawodnika Jagi? – Jest on zawodnikiem ofensywnym, który może występować zarówno w ataku, jak i na pozycji numer „10”. Charakterystyką przypomina Jesusa Imaza. Jestem przekonany, że zyskaliśmy wartościowego zawodnika. Doskonale zdajemy sobie sprawę z naszej sytuacji w tabeli. Walczymy o utrzymanie i chcemy jak najszybciej je sobie zapewnić – podkreśla dyrektor sportowy Jagiellonii.

Czy Marc będzie gotowy do gry już w meczu z Zagłębiem Lubin? – Nie martwimy się o jego dyspozycję fizyczną. Mamy pewność, że jest przygotowany bardzo dobrze. Wierzymy również, że szybko wkomponuje się w drużynę. Z pomocą przychodzi nam obecna przerwa reprezentacyjna. Spotkanie z „Miedziowymi” rozegramy za niecałe dwa tygodnie. To dużo czasu, aby Marc wpasował się w zespół. Każdy wie, że w ostatnich spotkaniach nasza dyspozycja w ofensywie nie była tak dobra, jak tego byśmy sobie życzyli. Wierzę, że ten zawodnik wzmocni ją i wydatnie pomoże nam w szybkim zapewnieniu utrzymania w Ekstraklasie – zakończył Łukasz Masłowski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00