AktualnościU-18: Wygrana Polaków, grali Abramowicz i Lutostański

U-18: Wygrana Polaków, grali Abramowicz i Lutostański

Reprezentacja Polski U-18 wygrała na wyjeździe z rówieśnikami ze Szwajcarii 1:0. W spotkaniu wystąpili zawodnicy Jagiellonii – Sławomir Abramowicz i Jakub Lutostański.

„Lutek” pojawił się na boisku w drugiej połowie, kiedy zmienił Iwo Kaczmarskiego. Napastnik Jagiellonii został zdjęty w 73. minucie, kiedy wszedł w jego miejsce Wiktor Kamiński. Ten sam zawodnik minutę później zdobył dla Polaków zwycięskiego gola. Na sześć minut przed końcem spotkania między słupkami Polaków stanął Sławomir Abramowicz. Tym razem na placu gry nie pojawił się Miłosz Matysik.

Szwajcaria – Polska 0:1 (0:0)
gol: Kamiński 74′

Polska: 1. Oliwier Zych (84′ 12. Sławomir Abramowicz) – 5. Dawid Bugaj (83′ 24. Kacper Urbański), 3. Jan Ziewiec, 2. Mateusz Lipp, 4. Jakub Okusami – 7. Piotr Starzyński, 6. Antoni Kozubal, 10. Iwo Kaczmarski (46′ 17. Krystian Borecki), 11. Norbert Pacławski (46′ 16. Łukasz Gerstenstein) – 9. Mateusz Chmarek (46′ 18. Jakub Lutostański; 73′ 19. Wiktor Kamiński), 8. Tomasz Pieńko (57′ 20. Jan Żuberek)