AktualnościBilety na mecz z Zagłębiem Lubin

Bilety na mecz z Zagłębiem Lubin

Drodzy Kibice! Dzisiaj (15.03), o godz. 12:00, rozpoczęła się sprzedaż biletów na domowy mecz Jagiellonii Białystok, który zostanie rozegrany w ramach 27. kolejki sezonu 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy. 3 kwietnia, o godz. 15:00, Żółto-Czerwoni podejmą przy Słonecznej Zagłębie Lubin.

Od 1 marca podczas meczów Jagiellonii na Stadionie Miejskim w Białymstoku Kibice mogą zająć do 100% ogółu miejsc na trybunach. Osoby, które jeszcze nie dokonały rejestracji w obowiązującym od początku tego sezonu systemie sprzedaży biletów i karnetów mogą jej dokonać pod adresem bilety.jagiellonia.pl

W związku z agresją Rosji oraz prowadzoną przez nią wojną na terenie Ukrainy Jagiellonia Białystok, chcąc nieco ulżyć obywatelom Ukrainy i uchodźcom z tego kraju oraz zapewnić im możliwość chociaż chwilowego oderwania myśli od tej niezwykle trudnej sytuacji, postanowiła o przyznaniu wszystkim osobom posługującym się obywatelstwem ukraińskim możliwości darmowego wstępu na domowy mecz 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin. Uwaga! Obywatele Ukrainy mają prawo do odebrania bezpłatnych wejściówek na mecz z Zagłębiem Lubin na sektory Prosta, Bok, Ultra, Rodzinny, Łuk i sektor Niepełnosprawnych. Darmowe bilety można będzie odebrać wyłącznie w punktach stacjonarnej sprzedaży po okazaniu dokumentu potwierdzającego obywatelstwo ukraińskie.

Poniżej opisujemy najważniejsze zmiany i nowości dotyczące sprzedaży biletów na rundę wiosenną sezonu 2021/22:

  1. Strefa VIP obecnie obejmuje sektory 1, 2, 3, 4, 33, 34, 35, 36.
  2. Strefa Supervip została włączona w strefę VIP. Wobec tego zmianie uległy ceny za dawną strefę Supervip. Obecnie w strefie VIP obowiązują dwa warianty cenowe – jeden bez zapewnionego cateringu (VIP), a drugi z zapewnionym cateringiem (Supervip). W skład cateringu, który jest w cenie Supervip, wchodzi jedzenie, napoje oraz niskoprocentowe alkohole.
  3. Została zmodernizowana nowa strefa restauracyjna w żółtej strefie.
  4. Dane użytkownika zarejestrowanego w poprzednim systemie sprzedaży biletów i karnetów zostały przeniesione do nowego systemu, obowiązującego od początku trwającego sezonu.
  5. Aktywacji konta, jeśli nie dokonało się tego przy zakupie karnetu na rundę jesienną sezonu 2021/2022, należy dokonać klikając w przycisk „załóż konto”, a następnie podając swój pesel oraz wymagane dane przez system.
  6. Punkty z programu Jaga Benefit zgromadzone podczas poprzedniej rundy zostały dopisane do konta każdego użytkownika. Można je wykorzystać do obniżki ceny karnetu podczas jego zakupu.
  7. Sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin rozpoczęła się 15 marca (godz. 12:00), potrwa do dnia meczowego włącznie.
  8. Obecny system daje możliwość dynamicznego wyłączania miejsc po wybraniu krzesełka. Kolejną możliwością jest również wybranie kilku miejsc w jednej transakcji i zakupu miejsc obok siebie. W związku z otwarciem 100% pojemności rezerwujący mają gwarancję, że nikt nie kupi biletu lub karnetu w obrębie wybranych miejsc.
  9. Bilety można kupić w następujących miejscach: Jaga Fan Shop (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20), sklep Cescom (ul. Kręta 14), sklep ITONER (ul. św. Mikołaja 1/lokal 3), saloniki Kolportera oraz przez serwis bilety.jagiellonia.pl
Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00