Polonia Warszawa – Jagiellonia Białystok 4:0 (1:0). RELACJA MECZOWA

Skład Jagiellonii: Dziekoński – Dyszy, Augustyn, Majsterek, Tabiś (Pankiewicz 70′), Orpik, Wiktoruk (Wasilewski 70′), Wdowik (Głowicki 82′), Surzyn, Zyśk (Bayer 60′), Twarowski (Stawiarz 82′).

Warta Poznań – Jagiellonia Białystok 2:2 (2:1). RELACJA MECZOWA

Skład Jagiellonii: Jasionek – Podczarski (Wojdakowski 65′), Piórkowski (K), Kobus, Skowronek, Bernatowicz, Mościcki, Faberski, Dąbrowski (Lewicki 65′), Protaziuk (Siemieniuk 80′), Samborski.

Bramki dla Jagiellonii: Samborski 5′; Skowronek 60′.

• Jagiellonia Białystok SSA (2005)

4. kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-17, 26.03.2022 r.

Jagiellonia Białystok SSA (2005) – Stomil Olsztyn 9:2 (4:1). FOTORELACJA

Skład Jagiellonii: Danielczyk (Gryko 60′) – Rosik, Kuć, Lipiński, Żakiewicz (Zięba 46′), Jaroszuk (Zabielski 46′), Pawelczyk, Ziętek (Bryks 55′), K. Andrzejkiewicz (K), Kowalski, Marek (Leopold 46′).

Bramki dla Jagiellonii: Kowalski 3′,4′, 57′ 71′; Żakiewicz 22′; Jaroszuk 27′; Pawelczyk 46′; Andrzejkiewicz 58′; Leopold 68′.

Pomeczowy komentarz trenera Bernatowicza. – Nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Znaliśmy ten zespół z rundy jesiennej. Z tego co widziałem w Stomilu doszło do wielu zmian i wydaje mi się, że jest to znacznie słabsza drużyna niż w tamtej rundzie. Trudno powiedzieć cokolwiek na temat tego meczu. Od początku do końca kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Jedyne, do czego mogę mieć uwagę, to dwa stracone gole. Ani jednej ani drugiej bramki nie powinniśmy stracić, zabrakło koncentracji. Szkoda tych trafień. Co do Mateusza Kowalskiego, to ten chłopak ostatnio zrobił naprawdę duży progres i w każdym meczu, obojętnie gdzie gra, zawsze strzela bramki. Będziemy na niego stawiać i zobaczymy, jak będzie się dalej rozwijał. Mam nadzieję, że w niedługim czasie zasili już naszą pierwszą drużynę.

• AP Jagiellonia Białystok (2006)

4. kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-17, 27.03.2022 r.

AP Jagiellonia Białystok (2006) – Escola Varsovia Warszawa 2:4 (2:0).

Skład Jagiellonii: Tomkiel – Krasiewicz, Rusiłowicz (K), Cholewa (Szabłowski 65′), Gryglak, Ptasiński, Kozłowski, Stypułkowski, Stolc (Bigosiński 85′), Koj, Kolo (Nowacki 70′).

Bramki dla Jagiellonii: gol samobójczy 7′; Ptasiński 25′.

Pomeczowy komentarz trenera Papiernika. – Jesteśmy naturalnie niezadowoleni z porażki, ale obiektywnie to Escola była dzisiaj lepszym zespołem. Staraliśmy się ile mogliśmy. Pierwsza połowa była pozytywna, ponieważ strzeliliśmy dwa gole, prowadziliśmy, w miarę kontrolowaliśmy mecz. Druga połowa była w naszym wykonaniu słabsza, co wynikało z bardzo dużego zmęczenia. Trudno było nam utrzymać wysoką intensywność na przestrzeni całego meczu. Pierwsza bramka dla przeciwnika spowodowała, że trochę posypała nam się gra, a później strzelali nam kolejne gole. Przegraliśmy, ale widzimy dużo pozytywów. Escola miała wiele atutów, a nam, jako zespołowi rok młodszemu, trudno było nawiązać skuteczną rywalizację z tak klasowym zespołem.

• Jagiellonia Białystok SSA (2007)

4. kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-15, 26.03.2022 r.

Escola Varsovia Warszawa – Jagiellonia Białystok SSA (2007) 2:3 (2:1)

Skład Jagiellonii: Kożuchowski – Pankiewicz, Kuczyński (K), Mazurek (Warabida 28′), Pietuszewski, Jaroszuk, Lange (Klebus 52′), Sokołowski (Reterski 41′), Moćkun, Kosmalski, Stefański (Szmigiel 15′).

Bramki dla Jagiellonii: Szmigiel 20′; Pankiewicz 62′; Pietuszewski 80′.

Pomeczowy komentarz trenera Wasiluka. – Mecz rozpoczął się dla nas bardzo ciężko, ponieważ po dosłownie dziesięciu minutach przegrywaliśmy 0:2. Graliśmy pod duży wiatr, mieliśmy problemy z opuszczeniem swojej połowy. Niemniej drużyna wykazała się dzisiaj olbrzymim charakterem. Przyjemnością było dla mnie patrzeć na to, jak walczyli o odrobienie strat. Najpierw o zdobycie bramki kontaktowej, później wyrównanie, a ostatecznie, w ostatnich minutach drugiej połowy, wygrana. W drugiej połowie, przez praktycznie całe 40 minut, naciskaliśmy na Escolę. Po zmianie stron to z kolei my graliśmy z wiatrem. Dzisiaj wiara, zaangażowanie, waleczność, determinacja i odwaga chłopców została nagrodzona. W ostatniej minucie strzeliliśmy zwycięskiego gola, chociaż nieco wcześniej mieliśmy jeszcze trzy świetne okazje. Podobnie w pierwszej połowie, kiedy pomimo prowadzenia rywali mogliśmy co najmniej wyrównać. Świetny mecz, kolejny w naszym wykonaniu. To był thriller, na naszych meczach nie można się nudzić, ale pokazaliśmy dzisiaj charakter, który chłopcy pokazali po dwóch straconych bramkach, kiedy nie załamali się tylko parli do przodu, jest dla mnie czymś budującym. Mogę powiedzieć, że jako trener jestem dzisiaj z nich bardzo dumny.

• Jagiellonia Białystok SSA (2003)

4. kolejka Ligi Makroregionalnej U-19 gr. A, 26.03.2022 r.

Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok SSA (2003) 4:0 (3:0).

Skład Jagiellonii: D. Andrzejkiewicz – Baran, Ubermanowicz, Mabiala, Sobecki (Sękulski 46′), Celmer (Andruszkiewicz 83′), Kul (Kuźma 60′), Bajko (Czajkowski 70′), Baranowski, Kryszczuk, Karpiński.

• AP Jagiellonia Białystok (2008) – domowy mecz z Warmią Grajewo w ramach Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1 został przełożony na 20 kwietnia, godz. 11:00.