AktualnościTrzech zwycięskich, 11 zagrało, czyli bilans wypożyczonych

Trzech zwycięskich, 11 zagrało, czyli bilans wypożyczonych

Pomimo przerwy na mecze reprezentacyjne w niższych ligach toczyła się rywalizacja o punkty. W miniony weekend swoje umiejętności zaprezentowało 11 wypożyczonych, a trzech świętowało wygrane.

Michał Ozga rozegrał 90 minut w spotkaniu ze Zniczem Pruszków. Eryk Matus nie pojawił się na placu gry. Suwalczanie zremisowali na Mazowszu 2:2.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski rozegrał 78 minut w spotkaniu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Krakowianie wygrali u siebie z beniaminkiem 1:0.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Bortniczuk zaliczył 90-minutowy występ w starciu z Hutnikiem Kraków. Grodziszczanie przegrali pod Wawelem 0:1.

Wissa Szczuczyn
Oskar Osipiuk (90 minut i żółta kartka) oraz Bartosz Jurczak (5 minut) wystąpili w meczu z Ursusem Warszawa, który zakończył się remisem 1:1. Kamil Sakowicz, Jakub Kozłowski i Krystian Maciejuk nie zagrali w tym spotkaniu.

GKS Wikielec
Bez Kacpra Żarejki zespół z Wikielca przegrał przed własną publicznością z KS-em Kutno 1:4.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie wystąpił w meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry (porażka 0:4), zawodnik rozegrał 90 minut w zespole rezerw, które na poziomie ligi okręgowej rozbiły drużynę BAP Piast Gol 5:1.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz rozegrał 72 minuty w starciu z Wisłoką Dębica. Sandomierzanie przegrali u siebie 0:1.

Bartosz Gołaszewski i Błażej Żero znaleźli się poza kadrą na mecz z KS-em Wasilków. Zambrowianie wygrali aż 6:2.

KS Wasilków
Paweł Gendzwiłł (90 minut) i Oskar Dziermański (45 minut) zagrali w starciu z Olimpią Zambrów. Damian Fronc znalazł się poza kadrą. Wasilkowianie przegrali na wyjeździe 2:6.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych obejrzał z ławki rezerwowy domowy remis z Izolatorem Boguchwała 2:2.

Dąb Dąbrowia Białostocka
Paweł Gryka rozegrał 72 minuty w spotkaniu z Rudnią Zabłudów. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała zagrał 18 minut w spotkaniu z rezerwami Stali Rzeszów. Zespół z Rakszawy wygrał 2:0.