AktualnościU-20: Porażka Polski, 45 minut Struskiego

U-20: Porażka Polski, 45 minut Struskiego

Reprezentacja Polski U-20 przegrała w towarzyskim meczu na wyjeździe z Czechami 0:2. Karol Struski rozegrał całą pierwszą połowę rywalizacji.

Pomocnik Jagiellonii przed drugą częścią meczu został zmieniony przez Jakuba Kałuzińskiego z Lechii Gdańsk. Czesi objęli prowadzenie przed przerwą po golu Ichy. Po zmianie stron rezultat ustalił Firbacher. Kilka dni temu młodzi Polacy zaprezentowali się znacznie lepiej, pokonując wyżej notowanych Anglików 2:0. W tamtym spotkaniu Karol Struski zaliczył asystę przy jednym z goli.

Czechy – Polska 2:0 (1:0)
Bramki: Marek Icha 30′ , Filip Firbacher 60′

Polska: 12. Kacper Bieszczad (46′ 22. Kacper Tobiasz) – 4. Aleksander Paluszek (46′ 3. Jakub Szymański), 5. Kacper Łopata, 21. Kryspin Szcześniak (66′ 19. Maksymilian Tkocz) – 11. Mateusz Żukowski, 23. Karol Struski (46′ 16. Jakub Kałuziński), 6. Łukasz Łakomy (76′ 2. Jakub Bieroński), 7. Arkadiusz Pyrka (46′ 17. Filip Szymczak), 18. Dominik Piła (46′ 10. Olaf Kobacki), 20. Radosław Gołębiowski (46′ 13. Jakub Iskra; 83, 8. Bartosz Talar) – 9. Łukasz Zjawiński (66′ 15. Fryderyk Gerbowski).