AktualnościGole Mudrinskiego i Camary, czyli bilans wypożyczonych

Gole Mudrinskiego i Camary, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi ligowy weekend. Z bardzo dobrej strony pokazali się Ognjen Mudrinski oraz Juan Camara, którzy zdobyli kolejne bramki w swoich zespołach. Z ośmiu Jagiellończyków, którzy wystąpili w swoich spotkaniach trzech świętowało ligowe zwycięstwa.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski rozegrał 66 minut i strzelił dwa gole dla Mariboru w spotkaniu z NK Domżale. Jego drużyna wygrała na wyjeździe 2:0.

FK Qarabag
Luka Gugeszaszwili nie zagrał w meczu z FK Sabail. Zespół „Gugesza” wygrał 5:1.

FK Sabah
Juan Camara strzelił gola w meczu z Sumqaiyt FK. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii przebywał na boisku do 72. minuty. Zespół z Hiszpanem wygrał na wyjeździe 3:0.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok rozegrał 62 minuty w spotkaniu z FK Lokomotiva. Drużyna Nigeryjczyka wygrała 2:1.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński zaliczył 19-minutowy występ w meczu z Cracovią. Mielczanie przegrali u siebie z „Pasami” 1:2.

SKRA Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 69 minut przeciwko Arce Gdynia. Częstochowanie przegrali nad morzem 2:3.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz zaliczył 45-minutowy występ przeciwko Odrze Opole. Olsztynianie przegrali 1:2.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski rozegrał 73 minuty w starciu z Chojniczanką. Hutnik przegrał na wyjeździe 2:3.

Ani Michał Ozga, ani Eryk Matus nie wystąpili w spotkaniu z Ruchem Chorzów. Suwalczanie przegrali 0:2.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik nie wystąpił w starciu z Pniówkiem Pawłowice. Bielszczanie przegrali na wyjeździe 2:3.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych zaliczył 18-minutowy występ w starciu ze Stalą Łańcut. Starcie zakończyło się remisem 1:1.