AktualnościU-15: Polska na remis ze Słowenią. Grali Stefański i Jaroszuk

U-15: Polska na remis ze Słowenią. Grali Stefański i Jaroszuk

We wtorek (05.04) Reprezentacja Polski U-15 zremisowała 2:2 ze Słowenią w meczu towarzyskim. W wyjściowym składzie Biało-Czerwonych wystąpił piłkarz Jagiellonii – Karol Stefański, który grał do 64. minuty. W drugiej połowie na boisku pojawił się drugi z Jagiellończyków – Jakub Jaroszuk (na głównym zdjęciu).

Młodzi Polacy wywalczyli remis, mimo że po 52 minutach przegrywali 0:2. Gole Kacpra Kotulskiego i Szymona Królaka pozwoliły jednak podopiecznym Rafała Lasockiego wyrównać stan rywalizacji. W czwartek, 7 kwietnia, odbędzie się drugi z zaplanowanych meczów towarzyskich ze Słowenią.

Karol Stefański i Jakub Jaroszuk to wyróżniający się piłkarze jagiellońskiego rocznika 2007 wystepującego w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Trenerem tego zespołu jest Marek Wasiluk.