AktualnościU-15: Polska lepsza od Słowenii. Grał Kuba Jaroszuk

U-15: Polska lepsza od Słowenii. Grał Kuba Jaroszuk

Reprezentacja Polski U-15 pokonała 3:0 Słowenię w drugim i ostatnim meczu towarzyskim z tym rywalem zaplanowanym na ten tydzień. W czwartkowym (07.04) boju od początku w drużynie Biało-Czerwonych grał piłkarz Jagiellonii – Jakub Jaroszuk.

Młodzi Polacy pierwsze spotkanie z zaplanowanego na początek kwietnia dwumeczu ze Słowenią rozegrali w miniony wtorek. Wtedy padł remis 2:2, a 64. minuty na placu gry spędził inny Jagiellończyk – Karol Stefański. Po godzinie gry na boisku pojawił się także Jaroszuk. O tym meczu szerzej pisaliśmy TUTAJ.

W drugim starciu zagrał tylko Kuba, który spisał się bez zarzutu w linii obrony, Polacy zwyciężyli bowiem pewnie i zachowali czyste konto. Duże brawa dla naszego zawodnika. Stefański tym razem nie pojawił się na placu gry.

Przypominamy, że Jakub Jaroszuk i Karol Stefański to ważni piłkarze drużyny jagiellońskiego rocznika 2007 występującego w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Ten zespół prowadzi trener Marek Wasiluk.

Słowenia – Polska 0:3 (0:1)
Bramki: Dawid Szwiec 38′, Damian Sokołowski 52′, Kamil Jakóbczyk 66′

Polska: Mateusz Jeleń – Jakub Jaroszuk, Mikołaj Kotarba, Dawid Szwiec, Oliwer Błaszczyk, Filip Tokar, Jakub Adkonis, Hubert Jasiak, Igor Busz, Szymon Królak, Damian Sokołowski. 

Grali także: Kacper Potulski, Igor Brzyski, Kamil Jakóbczyk, Filip Wasilewski, Jan Kniat.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00