AktualnościCarioca: Cieszę się, że pomogłem drużynie

Carioca: Cieszę się, że pomogłem drużynie

– To był nie tylko mój pierwszy gol dla Jagiellonii, ale także pierwsze trafienie w tym roku. Cieszę się, że pomogłem drużynie. Teraz musimy patrzeć w przyszłość – powiedział zawodnik Jagiellonii Białystok, Diego Santos Carioca, po zremisowanym 2:2 poniedziałkowym (11.04), wyjazdowym meczu 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Radomiakiem Radom. Brazylijczyk zdobył w tym spotkaniu jedną z dwóch jagiellońskich bramek.

– Musimy jeszcze więcej pracować, być bardziej kreatywni na boisku. Trafienie jest dla mnie ważne, ale jeszcze ważniejszy jest komplet punktów – mówił 24-latek.

– Marc to mój nowy przyjaciel. Jestem zadowolony, że jemu też udało się dzisiaj zdobyć bramkę. Na boisku musimy wzajemnie się rozumieć. Na treningu spędzamy wspólnie wiele czasu. Codziennie trzymamy się blisko siebie. Wspólnie jemy, siedzimy obok siebie, razem wychodzimy do kawiarni. Na boisku musimy jednak rozumieć nie tylko siebie nawzajem, ale także oczekiwania trenera – stwierdził.

– Trener zmienił w przerwie taktykę, zostałem przesunięty na pozycję numer 10. W środku pola czułem się dzisiaj bardzo dobrze. Grałem nieco bliżej Marca, posyłałem mu więc więcej podań. Uważam, że po zmianie stron zaprezentowaliśmy się dużo lepiej – zakończył wychowanek Clube Esportivo Aimore.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00