AktualnościGol Mudrinskiego, czyli bilans wypożyczonych

Gol Mudrinskiego, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny ligowy weekend. Kolejną bramkę zdobył Ognjen Mudrinski, który prowadzi w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników ligi słoweńskiej. Z 13 zawodników, którzy wystąpili w swoich meczach, ośmiu świętowało wygrane.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski strzelił gola i obejrzał żółtą kartkę w hicie ligi słoweńskiej. Jego Maribor pokonał Olimpję Lublana 1:0 i umocnił się na pierwszym miejscu.

FK Sabah
Juan Camara zagrał 32 minuty w starciu z Zira FK. Hiszpan wszedł w drugiej połowie z ławki rezerwowych. Jego drużyna wygrała tę potyczkę 3:1.

Qarabag FK
Luka Gugeszaszwili obejrzał z ławki rezerwowych zwycięstwo z Sumqayit 3:0.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok całe spotkanie z FK Telawi oglądał z ławki rezerwowych. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdową porażkę z Zagłębiem Lubin (1:3).

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz rozegrał 16 minut w starciu z Miedzią Legnica. Olsztynianie sensacyjnie wygrali na stadionie lidera I ligi 2:1.

Skra Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 76 minut w meczu z Widzewem Łódź. Częstochowanie zremisowali z wiceliderem Fortuna I ligi 2:2.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Bez Macieja Bortniczuka grodziszczanie przegrali w Lublinie z Motorem 0:1.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski zaliczył 26-minutowy występ w starciu z KKS-em Kalisz. Krakowianie wygrali z zespołem z Wielkopolski 2:0.

Bez Michała Ozgi i Eryka Matusa suwalczanie wygrali na wyjeździe z rezerwami Śląska 0:1.

Wissa Szczuczyn
Oskar Osipiuk (90 minut), Kamil Sakowicz (57 minut) i Bartosz Jurczak (15 minut) wystąpili w meczu z KS-em Kutno. Na placu gry nie pojawili się Krystian Maciejuk i Jakub Kozłowski. Szczuczynianie niespodziewanie wygrali na wyjeździe z KS-em Kutno 1:0.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko nie wystąpił w starciu ze Zniczem Biała Piska. Ekipa z Wikielca zremisowała u siebie 1:1.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz rozegrał 75 minut w meczu z Podhalem Nowy Targ. Sandomierzanie przegrali u siebie 0:1.

KS Wasilków
Żaden z naszych wypożyczonych (Gendzwiłł, Dziermański, Fronc) nie wystąpił w spotkaniu z Cresovią Siemiatycze. Wasilkowanie wygrali na wyjeździe 1:0.

Bartosz Gołaszewski i Błażej Żero znaleźli się poza kadrą na mecz z Krypnianką Krypno. Zambrowianie wygrali na wyjeździe 5:1.

BTS Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik rozegrał 90 minut w derbach Bielska-Białej. Rezerwy BTS-u rozgromiły Stal 9:0.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych wystąpił w meczu z JKS-em Jarosław. Zawodnik wszedł na boisko w 74. minucie z ławki rezerwowych, a krośnianie przegrali u siebie 1:2.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka znalazł się poza kadrą na starcie z Piastem Białystok, w którym dąbrowianie wysoko pokonali rywala 6:4.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała rozegrał osiem minut w starciu z Grunwaldem Budziwój. Zespół z Rakszawy wygrał aż 6:1.