AktualnościIII liga: Wyjazdowy bój ze Świtem

III liga: Wyjazdowy bój ze Świtem

Przed rezerwami Jagiellonii Białystok kolejny w tym roku mecz gr. I III ligi. Żółto-Czerwoni w najbliższą sobotę (16.04) zmierzą się na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Aktualnie nasz drugi zespół zajmuje 12. miejsce w tabeli gr. I III ligi z dorobkiem 28 punktów i bilansem ośmiu zwycięstw, czterech remisów oraz 11 porażek (gole 44:42). Ostatni mecz Jagiellończyków to domowe zwycięstwo z Błonianką Błonie 3:1, a w minionej serii gier Żółto-Czerwoni pauzowali.

– Jesteśmy zadowoleni z ostatniego zwycięstwa, ale 28 punktów to nie jest wynik, na którym chcemy poprzestać. Chcemy wygrywać, zdobywać punkty i piąć się w tabeli – mówi szkoleniowiec jagiellońskich rezerw.

Początek ligowej wiosny w wykonaniu naszych rezerw jest obiecujący. Poza jedyną porażką w Warszawie z Polonią (0:4) Jagiellończycy dwukrotnie zwyciężyli i raz zremisowali. Ponadto w międzyczasie wywalczyli awans do ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski dzięki wyeliminowaniu Wissy Szczuczyn.

Nasz najbliższy rywal, czyli zespół Świtu, to czołowa drużyna trzeciej ligi. Ekipa z Mazowsza zajmuje trzecią pozycję w tabeli z bilansem 13 zwycięstw, pięciu remisów i pięciu porażek. W rundzie wiosennej nasz sobotni przeciwnik jak na razie ma za sobą cztery mecze. Dwa z nich kończyły się wygranymi. Nowodworzanie ponadto zaliczyli też po jednym remisie i porażce.

Początek meczu Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Jagiellonia II Białystok, rozgrywanego w ramach 26. kolejki gr. I III ligi, w najbliższą sobotę, 16 kwietnia, o godz. 12:00. Trzymamy kciuki za wygraną Żółto-Czerwonych.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00