AktualnościCarioca: Cieszy kolejny gol. Szkoda straconych punktów

Carioca: Cieszy kolejny gol. Szkoda straconych punktów

Jestem bardzo szczęśliwy z tego, że strzeliłem drugiego gola w Jagiellonii i pierwszego na białostockim stadionie, przed naszymi kibicami. Niestety nie wygraliśmy, więc nie mogę być w pełni zadowolony – powiedział Diego Carioca, strzelec gola dla Jagiellonii w przegranym 1:2 starciu z Pogonią Szczecin przy Słonecznej.

– Atmosfera na stadionie była bardzo dobra. Musimy poprawiać się na każdym treningu, ciężko pracować. W dzisiejszym dniu, przy tylu absencjach wywalczenie korzystnego rezultatu było bardzo trudne. Potrzebujemy jednak zwycięstw, żeby w końcowym etapie tego sezonu znaleźć się na pozycji, która nas zadowoli – dodał.

– Trudno było kreować okazje i strzelać gole w sytuacji, gdy to rywale częściej posiadają piłkę, są dobrze zorganizowani. Staraliśmy się być równorzędnym przeciwnikiem. Uważam, że jesteśmy na dobrej drodze, aby czynić postępy i zdobywać punkty w przyszłości. Z każdym kolejnym meczem będziemy silniejsi, bo prezentujemy się coraz lepiej pod względem piłkarskim – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00