AktualnościBilety na mecz ze Śląskiem Wrocław

Bilety na mecz ze Śląskiem Wrocław

Drodzy Kibice! Dzisiaj (19.04), o godz. 14:00, rozpoczęła się sprzedaż biletów na domowy mecz Jagiellonii Białystok, który zostanie rozegrany w ramach 31. kolejki sezonu 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy. W sobotę 30 kwietnia, o godz. 15:00, Żółto-Czerwoni podejmą przy Słonecznej Śląsk Wrocław. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące zakupu biletów na to spotkanie.

Od 1 marca podczas meczów Jagiellonii na Stadionie Miejskim w Białymstoku Kibice mogą zająć do 100% ogółu miejsc na trybunach. Osoby, które jeszcze nie dokonały rejestracji w obowiązującym od początku tego sezonu systemie sprzedaży biletów i karnetów mogą jej dokonać pod adresem bilety.jagiellonia.pl

Na spotkanie ze Śląskiem Wrocław przygotowaliśmy szereg atrakcji dla Kibiców, o których będzie informować wkrótce.

W związku z agresją Rosji oraz prowadzoną przez nią wojną na terenie Ukrainy Jagiellonia Białystok, chcąc nieco ulżyć obywatelom Ukrainy i uchodźcom z tego kraju oraz zapewnić im możliwość chociaż chwilowego oderwania myśli od tej niezwykle trudnej sytuacji, postanowiła o przyznaniu wszystkim osobom posługującym się obywatelstwem ukraińskim możliwości darmowego wstępu na domowy mecz 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław.

Uwaga! Obywatele Ukrainy mają prawo do odebrania bezpłatnych wejściówek na mecz ze Śląskiem Wrocław na sektory Prosta, Bok, Ultra, Rodzinny, Łuk i sektor Niepełnosprawnych. Darmowe bilety można będzie odebrać wyłącznie w punktach stacjonarnej sprzedaży po okazaniu dokumentu potwierdzającego obywatelstwo ukraińskie.

Poniżej opisujemy najważniejsze zmiany i nowości dotyczące sprzedaży biletów na rundę wiosenną sezonu 2021/22:

  1. Strefa VIP obecnie obejmuje sektory 1, 2, 3, 4, 33, 34, 35, 36.
  2. Strefa Supervip została włączona w strefę VIP. Wobec tego zmianie uległy ceny za dawną strefę Supervip. Obecnie w strefie VIP obowiązują dwa warianty cenowe – jeden bez zapewnionego cateringu (VIP), a drugi z zapewnionym cateringiem (Supervip). W skład cateringu, który jest w cenie Supervip, wchodzi jedzenie, napoje oraz niskoprocentowe alkohole.
  3. Została zmodernizowana nowa strefa restauracyjna w żółtej strefie.
  4. Dane użytkownika zarejestrowanego w poprzednim systemie sprzedaży biletów i karnetów zostały przeniesione do nowego systemu, obowiązującego od początku trwającego sezonu.
  5. Aktywacji konta, jeśli nie dokonało się tego przy zakupie karnetu na rundę jesienną sezonu 2021/2022, należy dokonać klikając w przycisk „załóż konto”, a następnie podając swój pesel oraz wymagane dane przez system.
  6. Punkty z programu Jaga Benefit zgromadzone podczas poprzedniej rundy zostały dopisane do konta każdego użytkownika. Można je wykorzystać do obniżki ceny karnetu podczas jego zakupu.
  7. Sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław rozpoczęła się 19 kwietnia (godz. 14:00), potrwa do dnia meczowego włącznie.
  8. Obecny system daje możliwość dynamicznego wyłączania miejsc po wybraniu krzesełka. Kolejną możliwością jest również wybranie kilku miejsc w jednej transakcji i zakupu miejsc obok siebie. W związku z otwarciem 100% pojemności rezerwujący mają gwarancję, że nikt nie kupi biletu lub karnetu w obrębie wybranych miejsc.
  9. Bilety można kupić w następujących miejscach: Jaga Fan Shop (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20), sklep Cescom (ul. Kręta 14), sklep ITONER (ul. św. Mikołaja 1/lokal 3), saloniki Kolportera oraz przez serwis bilety.jagiellonia.pl
Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00