AktualnościPięciu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Pięciu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny weekend ligowych zmagań. 15 wystąpiło w meczach ligowych, a pięciu świętowało wygrane.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski znalazł się poza kadrą na mecz z NK Radomlje. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Qarabag FK
Luka Gugeszaszwili obejrzał z ławki rezerwowych spotkanie z Shamakhi. Jego drużyna wygrała aż 8:0.

FK Sabah
Juan Camara rozegrał 80 minut w starciu z Neftczi Baku. Drużyna Hiszpana przegrała na wyjeździe 0:1.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok zagrał 45 minut w potyczce z Samgurali. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 60 minut w spotkaniu z Wartą Poznań. Mielczanie przegrali u siebie z warciarzami 0:1.

Skra Częstochowa
Maciej Mas zaliczył 90 minut w spotkaniu z Górnikiem Polkowice. Częstochowianie zremisowali 2:2.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz wszedł na boisko w 46. minucie spotkania z GKS-em Katowice. Zawodnik opuścił plac gry po 37 minutach, a olsztynianie przegrali u siebie 0:1.

Michał Ozga obejrzał z ławki rezerwowych domowe zwycięstwo z Hutnikiem Kraków 5:1. Eryk Matus znalazł się poza kadrą, wychowanek naszej Akademii dochodzi do siebie po kontuzji.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski rozegrał 27 minut w starciu z Wigrami Suwałki. Krakowianie przegrali na wyjeździe 1:5.

GKS Wikielec
Bez Kacpra Żarejki wikielczanie przegrali na wyjeździe z rezerwami Legii Warszawa 1:4.

Wissa Szczuczyn
Kamil Sakowicz znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki. W 71. minucie pomocnik obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Sześć minut później na boisku pojawił się Bartosz Jurczak. Oskar Osipiuk, Krystian Maciejuk i Jakub Kozłowski nie wystąpili w tym spotkaniu.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik znalazł się poza kadrą na spotkaniu ze Ślęzą Wrocław. Zawodnik rozegrał 90 minut w potyczce rezerw Rekordu z OKS-em ZET Tychy, który zakończył się wygraną 5:2.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz rozegrał 83 minuty w starciu z Chełmianką Chełm. Sandomierzanie przegrali na wyjeździe 3:4.

Bartosz Gołaszewski i Błażej Żero znaleźli się poza kadrą na spotkanie z Cresovią Siemiatycze. Zambrowianie rozgromili rywali 7:1.

KS Wasilków
Paweł Gendzwiłł i Damian Fronc rozegrali po 90 minut w spotkaniu z Promieniem Mońki. Oskar Dziermański znalazł się poza kadrą. Drużyna z Wasilkowa wygrała 2:1.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych obejrzał z ławki rezerwowych mecz z Orłem Przeworsk. Krośnianie wygrali 2:1.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka rozegrał 90 minut w spotkaniu z Sokołem Sokółka. Zespół z Dąbrowy Białostockiej wygrał 3:2.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała zagrał 13 minut w starciu z Orłem Wólka Niedźwiedzka. Jego drużyna wygrała 3:0.