AktualnościCLJ U-18: Przegrana w Łodzi

CLJ U-18: Przegrana w Łodzi

Juniorzy starsi Jagiellonii Białystok przegrali na wyjeździe z UKS-em SMS-em Łódź 0:1 w ramach 25. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18. Zwycięski gol dla gospodarzy padł w 40. minucie rywalizacji.

O komentarz do sobotniego meczu poprosiliśmy trenera Jagiellończyków, Krzysztofa Zalewskiego.

– Zagraliśmy zdecydowanie najsłabszy mecz w całym sezonie. Zawiedliśmy przede wszystkim w aspekcie wolicjonalnym. Podejście piłkarzy do meczu było niewłaściwe. Nie byliśmy sobą. Żaden z zawodników nie zaprezentował nawet 50 procent swoich możliwości. Piłkarsko wyglądaliśmy słabo, ale też rywal nie pokazał niczego szczególnego. To nie przeciwnik zagrał dobrze, tylko my zaprezentowaliśmy się bardzo źle. Upatruję winy tylko i wyłącznie po naszej stronie. Mam nadzieję, że drugi taki mecz już nam się nie przydarzy. Jestem trochę zaskoczony, ponieważ w ostatnim starciu z Arką Gdynia, zremisowanym 3:3, pod względem piłkarskim wyglądaliśmy naprawdę dobrze. Poprzedni mecz stał na wysokim poziomie, a dziś po prostu nie dojechaliśmy na spotkanie.

– Straciliśmy gola po szybkiej akcji przeciwnika i strzale z około 20 metrów. My mieliśmy w pierwszej połowie po stałym fragmencie jedną dogodną sytuację, której nie wykorzystał Michał Samborski przenosząc piłkę nad poprzeczką. W drugiej części zaś najlepszą okazję miał Mateusz Kowalski, ale nie zdołał z bliskiej odległości trafić w bramkę. Ten mecz jest po prostu do zapomnienia – podsumował trener Zalewski.

25. kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-18

UKS SMS Łódź – Jagiellonia Białystok 1:0 (1:0).

Jagiellonia: Jasionek – Piórkowski, Kobus, Skowronek, Mabiala, Skowronek (46′ Burkowski), Wojdakowski (46′ Protaziuk), Bernatowicz, Dąbrowski (65′ Siemieniuk), Kowalski, Samborski

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00