AktualnościGol Masa, 11 zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Gol Masa, 11 zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Za nami ligowy weekend z udziałem jagiellońskich wypożyczonych. Gola w I lidze strzelił Maciej Mas. 11 naszych zawodników świętowało wygrane.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski zagrał 71 minut w spotkaniu z Taborem Sezana. Jego zespół wygrał na wyjeździe 2:1.

Qarabag Agdam
Luka Gugeszaszwili obejrzał z ławki rezerwowych wygraną z Gabalą 2:0.

FK Sabah
Juan Camara rozegrał 79 minut w starciu z Shamakhi. Drużyna z Hiszpanem wypożyczonym z Jagi wygrała przed własną publicznością 2:1.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdową porażkę z Gagrą 0:1.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 21 minut w starciu z Lechem Poznań. „Mielczanie” przegrali z „Kolejorzem” 1:3.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdowe zwycięstwo olsztynian nad Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:0).

SKRA Częstochowa
Maciej Mas strzelił gola w meczu z Odrą Opole i spędził na placu gry 90 minut. Częstochowianie zremisowali u siebie 2:2.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Bortniczuk rozegrał 90 minut w starciu z rezerwami Lecha Poznań. Zespół z Grodziska niespodziewanie wygrał we Wronkach 2:0.

Michał Ozga znalazł się na ławce rezerwowych, a powracający po kontuzji Eryk Matus znalazł się poza kadrą na starcie z Pogonią Siedlce. Suwalczanie przegrali na wyjeździe 2:3.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski rozegrał 83 minuty w spotkaniu z Sokołem Ostróda. Krakowianie wygrali 2:0.

Wissa Szczuczyn
Oskar Osipiuk i Kamil Sakowicz rozegrali po 55 minut, a Bartosz Jurczak ostatnich 20 w meczu ze Zniczem Biała Piska. Krystian Maciejuk i Jakub Kozłowski nie wystąpili w tym spotkaniu. Szczuczynianie przegrali 2:4.

GKS Wikielec
Bez Kacpra Żarejki zespół z Wikielca przegrał z Pilicą Białobrzegi 0:2.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik rozegrał 90 minut w meczu z Foto-Higieną Gać i obejrzał żółtą kartkę. Bielszczanie wygrali 3:1.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz rozegrał 90 minut w starciu z Podlasiem Biała Podlaska (wygrana Wisły 2:1), natomiast mecz z ŁKS-em Łagów rozpoczął na ławce rezerwowych (wygrana łagowian 2:0).

Bartosz Gołaszewski obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdowe zwycięstwo zambrowian w Mońkach z tamtejszym Promieniem 3:1. Błażej Żero znalazł się poza kadrą.

KS Wasilków
Damian Fronc i Paweł Gendzwiłł zagrali 90 minut w starciu z Orłem Kolno. Ich zespół wygrał na wyjeździe 2:1. Oskar Dziermański znalazł się poza kadrą meczową.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych rozegrał 13 minut w meczu z KS Piast Tuczempy. Krośnianie wygrali u siebie 3:0.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał od pierwszej do ostatniej minuty w spotkaniu z LZS-em Krynki. Drużyna z Dąbrowy wygrała na wyjeździe 3:0.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała rozegrał 12 minut w meczu z KS Zaczernie. Drużyna z Rakszawy zwyciężyła to spotkanie 3:1.