AktualnościJagiellońska Majówka. Będzie się działo!

Jagiellońska Majówka. Będzie się działo!

Przed nami intensywny piłkarski weekend w Białymstoku. Czekają nas ligowe spotkania pierwszej drużyny Jagiellonii, jagiellońskich rezerw i juniorów starszych „Dumy Podlasia”. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka atrakcji, które uprzyjemnią Kibicom Żółto-Czerwonych długi weekend majowy.

Jako pierwsi swoje spotkanie rozegrają zawodnicy rywalizujący w Centralnej Lidze Juniorów U-18. Podopieczni trenera Krzysztofa Zalewskiego na terenie Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii przy ul. Elewatorskiej 4 podejmą Śląsk Wrocław w meczu 26. kolejki zmagań. To starcie rozpocznie się w sobotę (30.04), o godz. 13:00. Wydarzenie nie jest imprezą masową, nie jest też biletowane, obowiązuje zasada pierwszeństwa. Jednocześnie Kibice są zobligowani do przestrzegania aktualnych na moment rozgrywania meczu przepisów sanitarno-epidemiologicznych oraz dostosowywania się do poleceń stewardów i spikera.

Tego samego dnia o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej rozpocznie się mecz 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym pierwsza drużyna Jagiellonii podejmie Śląsk Wrocław. To bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn i kształtu ligowej tabeli. Informację biletową znajdziecie TUTAJ.

Warto wspomnieć o tym, że po raz pierwszy od ponad dwóch lat Kibice przybyli na mecz Jagiellonii będą mogli spotkać się z zawodnikami „Dumy Podlasia” przed pierwszym gwizdkiem. Jeden z piłkarzy Jagi pojawi się bowiem o godz. 13:30 w Gastrostrefie zlokalizowanej obok parkingu znajdującego się przy wjeździe na teren obiektu od ul. Słonecznej. Będzie zatem możliwość nie tylko spróbowania smacznych potraw, serwowanych na terenie Gastrostrefy, ale także porozmawiania, zrobienia sobie zdjęcia czy zbicia „piątki” z graczami Jagi, którzy przebywać tam będą do godz. 14:30.

Znajdzie się również coś dedykowanego najmłodszym sympatykom Żółto-Czerwonych. Zawodnikom w Gastrostrefie towarzyszyć będzie jagiellońska maskotka, Pszczoła, a ponadto na terenie strefy Gastro pojawi się znany już Kibicom dmuchaniec w kształcie pszczoły, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Dalsza część jagiellońskiej majówki przypadnie na niedzielę, 1 maja, kiedy na terenie Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii przy ul. Elewatorskiej 4 o godz. 15:00 zostanie rozegrany mecz 29. kolejki gr. I III ligi, w którym Jagiellonia II Białystok podejmie KS Kutno.

Tam będzie czekał na nas element wieńczący Majówkę z Jagą. Kibice, którzy zasiądą na trybunach obiektu, będą mogli zjeść darmową kiełbaskę z grilla. Serwowane będzie również piwo bezalkoholowe dostarczane przez naszego partnera – Waszczukowe. Usługa cateringowa do wyczerpania zapasów. Jednocześnie informujemy, że Kibice mogą przynieść ze sobą wszystkie niezbędne elementy do komfortowego oglądania meczu (bluzy, koce itp.). Wydarzenie nie jest imprezą masową, a na teren Ośrodka będzie mogło wejść nie więcej niż 500 osób. Impreza nie jest biletowana, obowiązuje zasada pierwszeństwa.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia majówki z Jagiellonią i kibicowania naszym drużynom z wysokości trybun przy Elewatorskiej i Słonecznej!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00