AktualnościGol Bortniczuka, czyli bilans wypożyczonych

Gol Bortniczuka, czyli bilans wypożyczonych

W ostatnich dniach rywalizowali nasi wypożyczeni do klubów z I, II i III ligi. Wyróżnił się Maciej Bortniczuk, który strzelił gola.

Skra Częstochowa
Maciej Mas zagrał 74 minut w rywalizacji z GKS-em Katowice. Częstochowianie przegrali w stolicy województwa Śląskiego 0:3.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz rozegrał 34 minuty w meczu z GKS-em Tychy. Olsztynianie wygrali u siebie 2:1.

Michał Ozga rozegrał siedem minut w spotkaniu z Motorem Lublin. Suwalczanie pokonali rywali z Lublina 3:2. Eryk Matus nie pojawił się na boisku.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski zagrał 68 minut w spotkaniu ze Stalą Rzeszów. Krakowianie zremisowali w stolicy województwa Podkarpackiego 3:3.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Bortniczuk strzelił gola w meczu z Garbarnią Kraków. Białostoczanin spędził na boisku 90 minut, a grodziszczanie zremisowali z krakowianami 2:2. Bortniczuk został wybrany jako najlepszy zawodnik spotkania.

Wissa Szczuczyn
Oskar Osipiuk (90 minut), Kamil Sakowicz (75 minut) oraz Bartosz Jurczak (15 minut) wystąpili w starciu z rezerwami Legii Warszawa. Krystian Maciejuk oraz Jakub Kozłowski nie pojawili się na boisku.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik rozegrał 90 minut w meczu z Polonią Bytom. Zespół z Bielska-Białej zremisował na wyjeździe 1:1.

Wisła Sandomierz
Bez Szymona Jarosza sandomierzanie wywalczyli punkt z rezerwami Cracovii po bezbramkowym remisie.