AktualnościCarioca: Musimy skupić się na pracy

Carioca: Musimy skupić się na pracy

– To był trudny mecz. Zagraliśmy dobrze, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, o wyniku zdecydował jeden moment. Musimy zachowywać koncentrację przez całe spotkanie – powiedział po sobotnim (30.04) domowym meczu 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław (1:1) zawodnik Jagiellonii Białystok, Diego Santos Carioca.

– Pod względem stylu gry, liczby wykreowanych okazji oraz stwarzanego zagrożenia byliśmy dzisiaj lepsi. Niestety, w drugiej połowie straciliśmy gola, nie udało się nam wygrać. Musimy skupić się na pracy, przed nami jeszcze trzy mecze, w których do zdobycia jest dziewięć punktów – mówił Brazylijczyk.

– Stworzyliśmy dzisiaj dużo sytuacji, nad czym ciężko pracowaliśmy w tygodniu. Dzisiaj, pomimo tego, że mieliśmy wiele okazji, zdobyliśmy tylko jedną bramkę. Niemniej uważam, że jeśli utrzymamy taką intensywność gry pod bramką rywala w kolejnych meczach będziemy strzelali więcej goli, co pozwoli nam wygrywać. Nie chodzi o strzelanie, tylko tworzenie sobie szans podbramkowych, to po pierwsze. Jeśli one się pojawiają trafienia też przyjdą. Piłka nożna to gra detali – stwierdził.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00