AktualnościTrzech z bramkami, czyli bilans wypożyczonych

Trzech z bramkami, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kwietniowo – majowy ligowy weekend. Aż trzech naszych zawodników zdobyło bramki. Gole strzelali Ognjen Mudrinski, Maciej Mas oraz Arkadiusz Krysik.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski strzelił 16. bramkę w rozgrywkach słoweńskiej ekstraklasy. Serb pokonał golkipera NK Koper w meczu na szczycie ligi słoweńskiej. Starcie zakończyło się remisem, a „Ogień” przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty.

FK Sabah
Juan Camara zagrał 36 minut w spotkaniu z Qarabag FK. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Qarabag FK
Luka Gugeszaszwili obejrzał z ławki rezerwowych domowy remis 1:1 z Sabah.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok zagrał siedem minut w starciu z Dinamem Batumi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński obejrzał z ławki rezerwowych zwycięstwo mielczan nad Legią Warszawa (2:1).

Skra Częstochowa
Maciej Mas strzelił zwycięskiego gola dla Skry w meczu z GKS-em Tychy. Napastnik wypożyczony z Jagiellonii rozegrał 78 minut i obejrzał żółtą kartkę. Częstochowianie wygrali 1:0.

Stomil Olsztyn
Bez Krzysztofa Toporkiewicza olsztynianie przegrali na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 0:1.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Bortniczuk zagrał 90 minut w meczu z Olimpią Elbląg. Grodziszczanie wygrali u siebie 1:0.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski zagrał 29 minut w spotkaniu z Radunią Stężyca. Krakowianie wygrali u siebie 1:0.

Wissa Szczuczyn
Oskar Osipiuk (90 minut) i Kamil Sakowicz (60 minut i żółta kartka) wystąpili w spotkaniu z Pilicą Białobrzegi. Szczuczynianie prowadzili do 85. minuty 2:0, ale ostatecznie zremisowali 2:2. Bartosz Jurczak, Krystian Maciejuk i Jakub Kozłowski nie wystąpili w tym spotkaniu.

GKS Wikielec
Kacper Żarejko nie zagrał w starciu z Bronią Radom. Wikielczanie wygrali 4:1.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik strzelił gola w spotkaniu z Odrą Wodzisław Śląski. Obrońca wypożyczony z Jagiellonii przebywał na boisku przez 90 minut, a bielszczanie wygrali u siebie 3:0.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz rozegrał 90 minut w starciu z Orlętami Radzyń Podlaski. Drużyna z Sandomierza przegrała u siebie 0:3.

Bartosz Gołaszewski zagrał 90 minut w spotkaniu z Orłem Kolno. Błażej Żero znalazł się poza kadrą. Olimpia rozgromiła rywala aż 7:0.

KS Wasilków
Damian Fronc, Paweł Gendzwiłł (obaj po 90 minut) oraz Oskar Dziermański (60 minut) znaleźli się w wyjściowym składzie na mecz ze Spartą Szepietowo. Wasilkowianie wygrali 1:0.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdowe zwycięstwo 1:0 nad MKS-em Kańczuga.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka rozegrał 45 minut w spotkaniu z Pomorzanką Sejny. Dąbrowianie wygrali na wyjeździe 2:0.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała zagrał 90 minut w meczu KS-em Stobierna. Drużyna z Rakszawy wygrała 2:1.