AktualnościImaz: Za mną trudne chwile

Imaz: Za mną trudne chwile

– Jestem bardzo zadowolony z tego, że wróciłem. Za mną trudne chwile, ale koniec końców znowu zameldowałem się na boisku gotowy do robienia tego, co lubię najbardziej – powiedział zawodnik Jagiellonii Białystok, Jesus Imaz, po sobotnim (07.05), bezbramkowo zremisowanym, wyjazdowym meczu 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Wisłą Kraków.

– To prawda, niedługo po wejściu na murawę miałem okazję do strzelenia gola. Bycie blisko pola karnego rywali to jedna z cech charakteryzujących mnie jako piłkarza. Cieszę się, że miałem dzisiaj okazje wrócić na murawę, poczuć piłkę, adrenalinę towarzyszącą okazjom podbramkowym. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będę miał następne szanse na trafienie – mówił Hiszpan.

– Uważam, że Marc i ja podobnie postrzegamy piłkę nożną. Wydaje mi się, że nieźle się rozumiemy. Co do zdobyczy punktowej, to obecnie każdy punkt jest dla nas niezwykle cenny. Z punktem zdobytym w Krakowie jest podobnie. Obecnie mamy pięć punktów przewagi nad strefą spadkową, a do zdobycia pozostało sześć „oczek”. Czekają nas dwa mecze, w tym z Górnikiem Łęczna, a wystarczy nam jeden punkt, więc dzisiejsza zdobycz jest tym cenniejsza – podsumował Jesus, dla którego występ w sobotnim meczu był pierwszym po kilkumiesięcznej pauzie, spowodowanej kontuzją.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00