AktualnościPazdan: Wykonaliśmy ogromną pracę

Pazdan: Wykonaliśmy ogromną pracę

– W takich meczach musimy się nastawiać na to, że będzie dużo się działo. Cieszy zachowane czyste konto po długiej przerwie. Ostatni raz zrobiliśmy to w meczu z Cracovią – mówił po meczu z Wisłą Kraków (0:0) defensor Jagiellonii, Michał Pazdan.

– Dziś w trudnych sytuacjach potrafiliśmy oddalić zagrożenie i wybijać piłki z naszego pola karnego. Takie spotkania rozgrywa się przede wszystkim taktycznie i w głowach. Jedno 'oczko’ z naszego punktu widzenia jest dobre, ponieważ stadion w Krakowie to bardzo trudny teren.

– Szkoda sytuacji Marca Guala. Może gdyby miał piłkę na lewej nodze, trafiłby do bramki. Musimy jednak szanować ten punkt, bo wykonaliśmy ogromną pracę – dodał.

– Dobrze, że Israel Puerto wrócił do gry, potrzebujemy jego doświadczenia, zwłaszcza w takich meczach. Oczywiście na początku miał kilka nerwowych momentów, ale to nic dziwnego, gdy wraca się po tak długiej przerwie. Jestem pewien, że będzie spisywać się coraz lepiej – stwierdził.

– Ten punkt dużo nam dał, ale przed nami jeszcze dwa istotne spotkania z Legią Warszawa oraz Górnikiem Łęczna i na nich się skupiamy – podsumował Pazdan.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00