AktualnościTrenerzy po meczu Wisła Kraków – Jagiellonia

Trenerzy po meczu Wisła Kraków – Jagiellonia

Wisła Kraków bezbramkowo zremisowała z Jagiellonią Białystok ramach 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Poniżej prezentujemy wypowiedzi szkoleniowców obu drużyn po spotkaniu.

Jerzy Brzęczek (Wisła Kraków): Jesteśmy rozczarowani tym wynikiem, bo do ostatnich sekund walczyliśmy o zwycięstwo. Nie byliśmy skuteczni, w drugiej połowie dokonaliśmy zmian na skrzydłach. Savić i Manu otworzyli nam więcej możliwości w atakach. Zabrakło jednak zimnej głowy, wyrachowania. Powinniśmy wykorzystać przynajmniej jedną okazję. Nasza sytuacja w tabeli jest bardzo trudna, ale dopóki istnieją szanse, będziemy walczyć o pozostanie w ekstraklasie.

Piotr Nowak (Jagiellonia): Dla obu zespołów był to bardzo ważny mecz. Przed spotkaniem można było założyć, że będzie to mecz walki. Staraliśmy się zneutralizować groźnych skrzydłowych Wisły Kraków. Do przerwy wyglądało to dość dobrze z naszej strony. Później zwietrzyliśmy szansę na zwycięstwo, w czym miały pomóc dokonane zmiany. Uważam, że w tej ostatniej sytuacji Marca Guala powinniśmy zdobyć bramkę. Wisła klarownych sytuacji nie miała, co bardzo nas cieszy, zwłaszcza po ostatnich występach. Brawa dla zespołu za konsekwencję.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00