AktualnościIII liga: Porażka z Lechią

III liga: Porażka z Lechią

Jagiellonia II Białystok przegrała 0:2 na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki w ramach 30. kolejki grupy I trzeciej ligi. To druga porażka z rzędu Żółto-Czerwonych.

O komentarz do niedzielnej (08.05) rywalizacji poprosiliśmy trenera naszych rezerw, Adriana Siemieńca.

– Bardzo źle weszliśmy w mecz. Mentalnie przegraliśmy początek spotkania. Przeciwnik był bardziej agresywny, zdeterminowany po serii niepowodzeń. Szybko strzelony przez nich gol trochę mentalnie ich podbudował. Ta bramka ustawiła mecz, bo trudno było nam wrócić. Przy drugiej straconej bramce pod względem taktycznym byliśmy dobrze ustawieni, ale zawiodła koncentracja i determinacja. Powinniśmy w prosty sposób zażegnać niebezpieczeństwo.

– Mieliśmy dwie dobre okazje pod koniec pierwszej połowy. Trochę wyglądało to lepiej po zmianie stron, ale byliśmy zbyt nieskuteczni, żeby dać sobie szanse na powrót do tego meczu. Czujemy duże rozczarowanie, ale przed nami jeszcze wiele spotkań. Już w środę rozegramy kolejne ligowe starcie, tym razem ze Zniczem Biała Piska przy Elewatorskiej. Zrobimy wszystko, żeby wrócić na zwycięską ścieżkę i szybko zrehabilitować się – podsumował szkoleniowiec.

30. kolejka III ligi, gr. I

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Jagiellonia II Białystok 2:0
Bramki: Lewiński 1′, Czerech br. samobójcza 31′

Jagiellonia II: Abramowicz – Pankiewicz, Majsterek, Czerech, Dyszy (46′ Głowicki), Wasilewski, Bayer, Wojciechowski, Surzyn (60′ Mościcki), Samborski (60′ Stawiarz), Karpiński

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00