AktualnościSiedmiu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Siedmiu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejne ligowe spotkania. Wystąpiło w nich 20 zawodników, siedmiu świętowało wygrane.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski zagrał 90 minut i obejrzał żółtą kartkę w starciu z NK Bravo. Drużyna z Mariboru przegrała na wyjeździe 1:3.

Qarabag FK
Luka Gugeszaszwili zaliczył całe spotkanie w meczu z Zira FK. Zespół z Gruzinem w składzie zremisował bezbramkowo.

FK Sabah
Juan Camara znalazł się poza kadrą na mecz z FK Sabail. Drużyna Hiszpana przegrała na wyjeździe 1:3.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok rozegrał cztery minuty i obejrzał żółtą kartkę w meczu ze Sioni Bolnisi. Drużyna z Tbilisi wygrała wysoko 7:3.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński nie wystąpił w meczu z Lechią Gdańsk. Mielczanie przegrali na wyjeździe 2:3.

Skra Częstochowa
Maciej Mas rozegrał 66 minut w spotkaniu ze Stomilem Olsztyn. Potyczka zakończyła się bezbramkowym remisem.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz zagrał dziewięć minut w starciu ze Skrą Częstochowa. W spotkaniu nie padła żadna bramka.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Bortniczuk rozegrał całe spotkanie z Chojniczanką Chojnice. Grodziszczanie przegrali na wyjeździe 0:1 i spadli z II ligi.

Michał Ozga zaliczył 90 minut w spotkaniu z rezerwami Lecha Poznań. Suwalczanie wygrali 2:0. Eryk Matus znalazł się poza kadrą meczową.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Wisłą Puławy. Skrzydłowy wypożyczony z Jagiellonii zagrał 65 minut. Krakowianie przegrali na wyjeździe 1:4 i spadli z II ligi.

GKS Wikielec
Bez Kacpra Żarejki wikielczanie zremisowali na wyjeździe z Pelikanem Łowicz 1:1.

Wissa Szczuczyn
Oskar Osipiuk (90 minut), Kamil Sakowicz (64 minuty) i Bartosz Jurczak (2 minuty) wystąpili w starciu z Mamrami Giżycko. Krystian Maciejuk i Jakub Kozłowski nie pojawili się na placu gry. Wissa przegrała 1:2.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik rozegrał 90 minut w potyczce z rezerwami Miedzi Legnica. Bielszczanie wygrali na Dolnym Śląski 4:1.

Wisła Sandomierz
Szymon Jarosz zagrał całe spotkanie przeciwko Siarce Tarnobrzeg. Sandomierzanie przegrali 0:1.

KS Wasilków
Damian Fronc, Paweł Gendzwiłł (obaj po 90 minut) oraz Oskar Dziermański (39 minut) wystąpili w meczu z MOSP-em Białystok. Wasilkowianie przegrali na wyjeździe 0:2.

Bartosz Gołaszewski rozegrał 30 minut w starciu ze Spartą Szepietowo. Błażej Żero znalazł się poza kadrą. Zambrowianie wygrali na wyjeździe 4:1.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych zaliczył pięciominutowy epizod w spotkaniu z Błękitnymi Ropczyce. Krośnianie wygrali z Błękitnymi Ropczyce 1:0.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał 76 minut w potyczce ze Spartą Augustów. Drużyna z Dąbrowy pokonała u siebie augustowian 1:0.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała zagrał 90 minut w spotkaniu z Aramixem Niebylec. Zespół z Rakszawy wygrał na wyjeździe 5:0.