AktualnościNa Legię wszyscy w pasiakach!

Na Legię wszyscy w pasiakach!

W najbliższy piątek, 13 maja, o godz. 20:30 Jagiellonia Białystok rozegra swój ostatni domowy mecz w sezonie 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy. Żółto-Czerwoni zmierzą się przy Słonecznej z Legią Warszawa. Obecność na tym spotkaniu jest obowiązkowa! Dodatkowo – wszyscy w pasiakach!

Domowe mecze Jagiellonii Białystok w PKO BP Ekstraklasie zawsze są wyjątkowym wydarzeniem. Żółto-czerwone trybuny, podniosła atmosfera oraz głośny doping, który słychać w najodleglejszych zakątkach stolicy Podlasia. Pasja, zaangażowanie, poczucie wspólnoty oraz radość po bramce to coś, czego nie każdy może doświadczyć. Jagiellońska rodzina jest jedyna w swoim rodzaju, a unikalność zapewniają jej m.in. żółto-czerwone barwy, z dumą noszone nie tylko przez zawodników na murawie, ale także przez Kibiców na trybunach.

Piątkowy mecz z Legią (bilety do nabycia TUTAJ) będzie ostatnim domowym spotkaniem Jagiellonii w PKO BP Ekstraklasie w tym sezonie. Chcąc nadać jeszcze większą rangę temu wydarzeniu Klub inicjuje akcję „Wszyscy w pasiakach!”, której celem jest zachęcenie Kibiców do przyjścia na starcie z warszawianami w tradycyjnych koszulka prawdziwych Jagiellończyków – w pasiakach. Pokażmy moc na trybunach i okażmy wsparcie drużynie, pojawiając się przy Słonecznej w żółto-czerwonych barwach!

W związku z wydarzeniem „Wszyscy w pasiakach!” przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych Kibiców dotyczącą jagiellońskich pasiaków, z której można skorzystać zarówno stacjonarnie (Jaga Fan Shop, Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20) jak i internetowo (sklep.jagiellonia.pl). Koszulki są dostępne w wyjątkowo niskich cenach w trzech wariantach:

  • Jagiellońska koszulka meczowa domowa na sezon 2021/2022 w cenie 379 złotych z możliwością darmowej personalizacji (naniesienie nazwiska/tekstu z tyłu koszulki plus numer);
  • Klon jagiellońskiej koszulki meczowej domowej na sezon 2021/2022 w cenie 179 złotych z możliwością darmowej personalizacji (naniesienie nazwiska/tekstu z tyłu koszulki plus numer);
  • Koszulka Kappa pasiak w cenie 79 złotych.

Oferta obowiązuje do 14 maja (sobota) włącznie lub do wyczerpania zapasów. Pamiętajcie – na Legię wszyscy w pasiakach!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00