AktualnościDegustacja miodów podczas meczu z Legią

Degustacja miodów podczas meczu z Legią

Podczas spotkania z Legią Warszawa naszych kibiców czeka słodka niespodzianka. Po trzech latach przerwy wracamy do tradycji organizowania degustacji miodów na Stadionie Miejskim przy okazji meczów Jagi. Degustację tradycyjnie już przeprowadzą przedstawiciele Technikum Pszczelarskiego z Pszczelej Woli.

– Będzie nam niezwykle miło ugościć już po raz szósty przedstawicieli technikum z Pszczelej Woli, którzy poza słodkim przysmakiem przywiozą inne wyroby pszczelarskie. Data tego wydarzenia nie jest przypadkowa. Dokładnie tydzień po meczu z Legią, 20 maja, przypada Światowy Dzień Pszczoły. Sympatyczny owad jest nie tylko naszą maskotką, ale także ważnym ogniwem ekosystemu. Jednocześnie organizując taką degustację promujemy zdrowy tryb życia i właściwego odżywiania – podkreśla dyrektor marketingu w Jagiellonii Białystok, Adrian Molski-Strzałkowski.

Degustacja miodów wzorem lat ubiegłych odbędzie się obok Fan Shopu przy Sektorze Rodzinnym. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do skosztowania miodu i zaopatrzenia się w słodki przysmak. Przedstawicielom Technikum Pszczelarskiego dziękujemy za otwartość na współpracę. Do zobaczenia na trybunach!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00