AktualnościNastić: Musimy szanować ten punkt

Nastić: Musimy szanować ten punkt

– Mecze takie jak dzisiejszy z Legią nie są łatwe. Moim zdaniem pierwsza połowa tego spotkania była najlepszą w naszym wykonaniu od początku rundy wiosennej – powiedział zawodnik Jagiellonii Białystok, Bojan Nastić, po zremisowanym 2:2 piątkowym (13.05) meczu 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Legią Warszawa.

– Uważam, że możemy czuć się usatysfakcjonowani z powodu zgarnięcia jednego punktu. Oczywiście, mogliśmy sięgnąć po komplet „oczek”, ale dzisiejsza zdobycz też jest dla nas niezła. Musimy szanować ten punkt oraz wzorować się na pierwszej połowie i na tym, jak w trakcie niej graliśmy. Pokazaliśmy, że potrafimy dobrze grać w piłkę – mówił Bośniak.

– Wszyscy w szatni wiedzieli, że zdobyty dzisiaj punkt oznacza utrzymanie w Ekstraklasie. Tak jak mówiłem – musimy szanować taki rezultat i go doceniać. Za nami trudny sezon. Chciałbym z tego miejsca podziękować naszym fanom, którzy nie stracili w nas wiary. Byli z nami od początku do końca sezonu, zawsze będąc naszym dwunastym zawodnikiem. Dziękuję im również za wspaniałą atmosferę podczas dzisiejszego meczu – stwierdził.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00