AktualnościPuerto: Zdobyliśmy ważny punkt

Puerto: Zdobyliśmy ważny punkt

– Fizycznie jestem wyczerpany, co jest spowodowane długim rozbratem z treningami oraz standardowym piłkarskim życiem. Indywidualnie mogę być zadowolony, ponieważ wróciłem do składu oraz gry przed własną publicznością po pauzie – powiedział obrońca Jagiellonii Białystok, Israel Puerto, po zremisowanym 2:2 piątkowym (13.05), domowym meczu 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Legią Warszawa.

– Podczas rehabilitacji stawiałem sobie za cel jak najszybszy powrót. Chciałem pomóc drużynie, co dzisiaj mi się udało. Wróciłem po kilku tygodniach, z tego jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o zespół to uważam, że w kilku wiosennych meczach zasłużyliśmy na lepszy dorobek punktowy, lepszy wynik. Mieliśmy trochę pecha. Dzisiaj zdobyliśmy ważny punkt grając przy pełnych trybunach, wspaniałej atmosferze i zagorzałym dopingu fanów. Kibice wspierali nas zresztą nie tylko podczas dzisiejszego starcia, ale także na przestrzeni całego sezonu. Nie zostawili nas samych. Nie ważne gdzie graliśmy, kibice byli z nami. To ważny wyraz wsparcia dla nas, dla miasta i dla Klubu – mówił autor jednej z bramek podczas piątkowej konfrontacji.

– To prawda, byliśmy blisko wygranej, ale ostatecznie zgarnęliśmy punkt. Moim zdaniem w drugiej połowie graliśmy zbyt głęboko, dopuszczaliśmy do zbyt wielu wrzutek w nasze pole karne. Jeśli cały czas bronisz we własnym polu karnym ostatecznie przeciwnik stworzy sobie dwie, trzy szanse. Tak się stało, zdobyli dwa gole. Niemniej zdobyliśmy punkt w trudnym starciu z dobrym rywalem. Możemy teraz spokojniejsi udać się na mecz z Górnikiem, postarać się o wygraną w Łęcznej i możliwie jak najlepsze zakończenie sezonu – zakończył Hiszpan

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00