AktualnościAkademie Klasy Ekstra ponownie w Białymstoku!

Akademie Klasy Ekstra ponownie w Białymstoku!

Już w czwartek (19.05) w Ośrodku Szkoleniowym Jagiellonii Białystok przy ulicy Elewatorskiej odbędzie się impreza dla najmłodszych adeptów piłkarskich – Akademie Klasy Ekstra!

Akademie Klasy Ekstra to wspólny projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ekstraklasy SA oraz klubów piłkarskich dedykowany dzieciom, które rozpoczynają lub są na wczesnym etapie swojej przygody z futbolem. Ma on również na celu promowanie akademii działających przy drużynach z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Jednym ze współorganizujących klubów będzie Jagiellonia Białystok. W najbliższy czwartek (19.05) już od godziny 10:00 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku do 8 lat na boisko treningowe przy ulicy Elewatorskiej 4. Czekają na Was liczne atrakcje, między innymi zawody w funino, spotkania z zawodnikami, pokazy teqball, bramka radarowa, dmuchańce. Przewidziana jest strefa animacji przeznaczona dla dzieci, która będzie jednym z głównych elementów nadchodzącego wydarzenia.

Naszym celem jest zapewnienie Państwa podopiecznym rozrywki oraz możliwości ciekawego i aktywnego spędzenia czasu pod okiem profesjonalistów. Do udziału szczególnie zapraszamy dzieci z Ukrainy, którym chcemy zapewnić chociaż chwilową odskocznię od trudnej sytuacji, w jakiej obecnie się znalazły.

Mamy nadzieję na liczną obecność Państwa na naszym wydarzeniu. Będzie się działo!

Zapraszamy!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00