AktualnościSiedmiu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Siedmiu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Jagiellońscy wypożyczeni mają za sobą kolejny ligowy weekend. Wystąpiło w nich 18 zawodników, a siedmiu świętowało wygrane.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski rozegrał 85 minut w spotkaniu z NK Aluminij. Zespół z serbskim napastnikiem w składzie wygrał u siebie 3:1.

FK Sabah
Juan Camara zaliczył 17-minutowy występ przeciwko Sumqaiyt. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Qarabag FK
Luka Gugeszaszwili obejrzał z ławki rezerwowych wyjadowe zwycięstwo nad FK Sabail 3:0.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok mecze z Dila Gori (wygrana Dinama 1:0) i Saburtalo (remis 0:0) obejrzał z ławki rezerwowych. Zespół z Tbilisi wygrał na wyjeździe 1:0.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 25 minut w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Mielczanie zremisowali z wrocławianami 1:1.

Skra Częstochowa
Maciej Mas wystąpił w potyczce z Puszczą Niepołomice. Napastnik wypożyczony z Jagiellonii przebywał na placu gry do 68. minuty. Częstochowianie ponieśli porażkę na stadionie w Bełchatowie 1:2.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz zaliczył 45-minutowy występ w starciu z Zagłębiem Sosnowiec. Olsztynianie zremisowali na wyjeździe 0:0 i spadli do II ligi.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski zagrał 20 minut w spotkaniu ze Zniczem Pruszków. Krakowianie wygrali 1:0, ale już wcześniej pożegnali się z II ligą.

Michał Ozga (90 minut) i Eryk Matus (4 minuty) wystąpili w wyjazdowym starciu z Garbarnią Kraków. Suwalczanie wygrali w Małopolsce 2:0 i zapewnili sobie awans do barażów o I ligę.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Brotniczuk zagrał 45 minut w spotkaniu z KKS-em Kalisz. Grodziszczanie przegrali u siebie 0:2.

Wissa Szczuczyn
Oskar Osipiuk zaliczył 90-minutowy występ przeciwko Pelikanowi Łowicz. Kamil Sakowicz, Krystian Maciejuk, Bartosz Jurczak i Jakub Kozłowski nie pojawili się na placu gry. Szczuczynianie przegrali 0:3 i spadli do IV ligi.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik rozegrał 90 minut w meczu z Wartą Gorzów Wielkopolski. Bielszczanie rozbili u siebie rywala 4:0.

Wisła Sandomierz
Jakub Jarosz znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Sokołem Sieniawa. Sandomierzanie zremisowali u siebie 1:1.

Bartosz Gołaszewski rozegrał 90 minut w potyczce z MOSP-em Białystok. Zambrowianie wygrali 3:1.

KS Wasilków
Damian Fronc i Paweł Gendzwiłł rozegrali po 90 minut, natomiast Oskar Dziermański 34 minuty w starciu z KS-em Michałowo. Wasilkowanie przegrali u siebie 2:4.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych rozegrał 19 minut w starciu z rezerwami Stali Mielec. Krośnianie wygrali 3:0.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał 45 minut w wyjazdowym spotkaniu z Puszczą Hajnówka. Zespół z Dąbrowy wygrał 2:0.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała rozegrał siedem minut w rywalizacji z Sokołem Sokołów Małopolski. Jego drużyna przegrała 0:2.