AktualnościRomanczuk: Często zawodziliśmy kibiców, chcemy dla nich wygrać

Romanczuk: Często zawodziliśmy kibiców, chcemy dla nich wygrać

Czekamy aby zakończyć ten sezon. Ambicje były duże, ale skończyło się na walce o utrzymanie. Chcemy wygrać dla kibiców, których tak często zawodziliśmy – powiedział przed meczem z Górnikiem Łęczna kapitan Jagiellonii Białystok, Taras Romanczuk.

W sobotę „Żółto-Czerwoni” zakończą zmagania w Ekstraklasie. – Jutro ostatni mecz, wszyscy czekamy, aby zakończyć ten sezon. Mieliśmy bardzo dobry początek. Po trzech kolejkach zgromadziliśmy siedem punktów, pojawiły się nadzieje na coś więcej. Później jednak było tylko gorzej, w efekcie do przedostatniej kolejki walczyliśmy o utrzymanie. Najważniejsze, aby po końcowym gwizdku w Łęcznej każdy mentalnie odpoczął przed kolejnymi rozgrywkami – podkreśla Taras.

Jaga jedzie na Lubelszczyznę po wygraną. – Ostatni tydzień pokazał, że jedziemy tam po zwycięstwo. Zdajemy sobie sprawę, że w całym sezonie często zawodziliśmy naszych kibiców. Chcemy dać im trochę radości, zrobić coś, czego nie potrafiliśmy w wielu meczach – deklaruje. Jaką Jagiellonię zobaczymy przed nowym sezonem? – Na pewno będą jakieś ruchy kadrowe. Zobaczymy w jakim składzie spotkamy się w czerwcu. Nie ma co się oszukiwać, bo za nami kolejny rok stracony. Przed startem sezonie zakładaliśmy inne cele, a skończyło się na walce o utrzymanie. W niektórych meczach czegoś nam brakowało. Powinniśmy poprawić pewne rzeczy, wyciągnąć wnioski z negatywnych doświadczeń i przekuć ja w pozytywy – zakończył Taras Romanczuk.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00