AktualnościMudrinski królem strzelców, czyli bilans wypożyczonych

Mudrinski królem strzelców, czyli bilans wypożyczonych

Z grona naszych wypożyczonych najlepiej prezentował się Ognjen Mudrinski. W weekend Serb strzelił kolejnego gola, którym przypieczętował koronę króla strzelców ligi słoweńskiej, a także świętował tytuł mistrzowski z Mariborem.

NK Maribor
Ognjen Mudrinski rozegrał 59 minut w spotkaniu z NK Mura. Serb strzelił gola, jego drużyna wygrała 3:1 pieczętując tytuł mistrza Słowenii, a napastnik wypożyczony z Jagiellonii został królem strzelców tamtejszej ligi.

FK Sabah
Juan Camara zaliczył 60-minutowy występ przeciwko Qabala FK. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Qarabag FK
Luka Gugeszaszwili obejrzał z ławki rezerwowych domowe zwycięstwo nad Neftczi Baku 4:1.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok rozegrał 45 minut z FK Lokomotiva Tbilisi. Dinamo wygrało na wyjeździe 2:0.

Stal Mielec
Konrad Wrzesiński rozegrał 29 minut w spotkaniu z Wisłą w Płocku. Mielczanie przegrali na Mazowszu 0:3.

Skra Częstochowa
Maciej Mas wystąpił w potyczce z Jastrzębiem. Napastnik wypożyczony z Jagiellonii przebywał na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty. Częstochowianie zakończyli sezon remisem 1:1.

Stomil Olsztyn
Krzysztof Toporkiewicz zaliczył 45-minutowy występ w meczu z Puszczą Niepołomice. Olsztynianie wygrali u siebie 1:0. Pomimo zwycięstwa Stomil zakończył zmagania w strefie spadkowej i przyszły sezon spędzi w II lidze.

Hutnik Kraków
Mateusz Wyjadłowski zagrał 63 minuty w spotkaniu z Ruchem Chorzów. Krakowianie na zakończenie zmagań w II lidze przegrali 0:1. Przyszły sezon zespół ze „Suchych Stawów” spędzi w III lidze.

Michał Ozga rozegrał 90 minut w starciu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Suwalczanie wygrali wysoko 4:0 i przygotowują się do rywalizacji barażowej o awans do I ligi. Eryk Matus całą potyczkę obejrzał z ławki rezerwowych.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Maciej Brotniczuk zagrał 67 minut w spotkaniu z Wigrami Suwałki. Grodziszczanie przegrali na wyjeździe aż 0:4 i tym akcentem zakończyli sezon w II lidze.

GKS Wikielec
Bez Kacpra Żarejki wikielczanie przegrali z Legionovią Legionowo 1:2.

Wissa Szczuczyn
Oskar Osipiuk zaliczył 90-minutowy występ przeciwko ŁKS-owi II Łódź. Kamil Sakowicz spędził na boisku 78 minut, a Bartosz Jurczak 18. Krystian Maciejuk i Jakub Kozłowski nie pojawili się na placu gry. Szczuczynianie przegrali u siebie 1:2.

Rekord Bielsko-Biała
Arkadiusz Krysik rozegrał 90 minut w meczu z LKS-em Goczałkowice-Zdrój. Bielszczanie rozbili rywala na jego obiekcie 3:0.

Wisła Sandomierz
Jakub Jarosz zagrał 90 minut w wyjazdowym meczu przeciwko Tomasovii Tomaszów Lubelski. Zespół z Sandomierza wygrał 2:1.

Bartosz Gołaszewski rozpoczął na ławce rezerwowych mecz z KS-em Michałowo. Zambrowianie wygrali na wyjeździe 3:0. Błażej Żero znalazł się poza kadrą.

KS Wasilków
Damian Fronc i Paweł Gendzwiłł rozegrali po 90 minut, natomiast Oskar Dziermański pół godziny w starciu z Hetmanem Białystok. Wasilkowanie wygrali na wyjeździe 2:0.

Karpaty Krosno
Lucjan Frydrych obejrzał z ławki rezerwowych wyjazdową wygraną nad Polonią Przemyśl 1:0.

Dąb Dąbrowa Białostocka
Paweł Gryka zagrał 88 minut w domowym spotkaniu z Orlętami Czyżew. Zespół z Dąbrowy wygrał 2:0.

Włókniarz Rakszawa
Bartłomiej Gwizdała rozegrał 90 minut w spotkaniu z Sawą Sonina. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.