AktualnościU-21: Porażka Armenii, grał Narek Grigorjan

U-21: Porażka Armenii, grał Narek Grigorjan

Reprezentacja Armenii U-21 przegrała 1:3 z rówieśnikami z Macedonii Północnej w ósmym meczu grupy H eliminacji mistrzostw Europy. Do 87. minuty na boisku w szeregach Ormian grał Narek Grigorjan z Jagiellonii Białystok.

Młodzi Ormianie rozpoczęli potyczkę z Macedonią Północną bardzo dobrze, bo od strzelonego gola już w dziewiątej minucie rywalizacji autorstwa Simonjana. Dalsze losy meczu nie układały się już po myśli drużyny Narka Grigorjana, skrzydłowego Jagiellonii. W 22. minucie do wyrównania doprowadził Maksimov, a pod koniec drugiej części meczu wynik na 3:1 ustalili Ilievski i Emini.

Następny mecz młodzieżowa drużyna Armenii rozegra 6 czerwca, kiedy podejmie Francję. Początek spotkania o godz. 18:30.

Macedonia Północna – Armenia 3:1 (1:1)