AktualnościGrała Akademia: 2 – 5 czerwca [podsumowanie]

Grała Akademia: 2 – 5 czerwca [podsumowanie]

Za nami kolejny weekend z meczami jagiellońskich rezerw oraz młodzieżowych zespołów Żółto-Czerwonych. Roczniki 2005, 2006 oraz 2007 zakończyły ligowe granie, przy czym najstarszy z nich jedynie w sezonie zasadniczym. Teraz podopiecznych trenera Bernatowicza czekają ogólnopolskie półfinały. Poniżej komplet wyników.

Jagiellonia II Białystok

36. kolejka III ligi, gr. I, 05.06.2022 r.

Pelikan Łowicz – Jagiellonia II Białystok 2:1 (2:0). RELACJA MECZOWA

Bramki: Sołtysiński 33′, 38′ – Piórkowski 58′.

Skład Jagiellonii II: Jasionek – Huczko (Dąbrowski 73′), Dyszy, Orpik (Samborski 46′), Majsterek, Pankiewicz, Surzyn, Bayer (Piórkowski 33′), Wiktoruk, Wasilewski, Karpiński.

Jagiellonia Białystok SSA (2005)

14. kolejka CLJ U-17, 02.06.2022 r.

Jagiellonia Białystok SSA (2005) – MKS Polonia Warszawa 6:7 (3:0).

Bramki: Jaroszuk 20′; Kowalski 30′, 40′; K. Andrzejkiewicz 53′; Kobus 68′; Wojdakowski 90′ – Kosmalski 51′, 81′; Zubik 57′, 90′; Banasik 58′, 87′; Pękała 78′;.

Skład Jagiellonii: D. Andrzejkiewicz (Danielczyk 27′) – Żakiewicz (Bernatowicz 90′), Kobus (K), Lewicki, Jaroszuk (Morawski 75′), Wojdakowski, Lipiński, Ziętek (Retko 63′), K. Andrzejkiewicz (Demiańczuk 60′), Kowalski, Marek.

AP Jagiellonia Białystok (2006)

14. kolejka CLJ U-17, 03.06.2022 r.

AP Jagiellonia Białystok (2006) – Stomil Olsztyn 9:1 (3:1).

Bramki: Stypułkowski 33′; Rybak 42′, 67′; Ptasiński 44′; Drygiel 47′, 55′, 72′; Kolo 75′, 86′ – Powązka 45′.

Skład Jagiellonii: Suchocki – Czarniecki (Szabłowski 60′), Rusiłowicz (K), Wasiluk, Cholewa, Chilmon (Koj 67′), Stypułkowski, Kozłowski (Nowacki 72′), Ptasiński (Drygiel 46′), Kolo, Rybak.

Pomeczowy komentarz trenera Przemysława Papiernika:

Jagiellonia Białystok SSA (2007)

14. kolejka CLJ U-15, 04.06.2022 r.

Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok SSA (2007) 4:4 (2:3).

Bramki: Supera 8′; Loręcki 21′; Kuciński 59′; Gajewski 78′ – Pietuszewski 2′, 48′; Moćkun 38′; Szmigiel 40′.

Skład Jagiellonii: Kożuchowski – Lange (Siemieńczuk 54′), Jaroszuk, Pankiewicz, Warabida (Sokołowski 41′), Kosmalski (Danilewicz 54′), Reterski (Klebus 41′), Mazurek (K), Pietuszewski, Szmigiel (Bołtuć 41′), Moćkun.

Jagiellonia Białystok SSA (2003)

14. kolejka Ligi Makroregionalnej U-19, 05.06.2022 r.

Ursus Warszawa – Jagiellonia Białystok SSA (2003) 7:4 (3:1).

Bramki: Maciejewski 4′, 32′; Zając 44′; Osiński 52′; Skowroński 65′; Kobuciński 72′; Osiński 89′ – Demiańczuk 6′; Zabielski 62′; Andruszkiewicz 70′, 75′.

Skład Jagiellonii: Danielczyk (Gryko 55′) – Chim (Karpiński 60′), Zięba (Sawicki 85′), Zabielski, Warduliński, Retko, Morawski, Kul, Demiańczuk (Andruszkiewicz 60′), Bryks (Kuźma 35′), Bajko (Czajkowski 46′).

AP Jagiellonia Białystok (2009)

13. kolejka LWT C2, 04.06.2022 r.

AP Jagiellonia Białystok – AP Brylant Bielsk Podlaski 3:2 (2:2).

Bramki: Kossakowski 23′; Klujewski 26′, 69′ – Doliński 17′; Wyszkowski 31′.

Skład Jagiellonii: Lewczuk – Roszko (Świniarski 41′), Godlewski, Wyszyński, Szadłowski (Sakowicz 41′), Grzybowski, Bondaruk (Moniuszko 41′), Zawadzki, Klujewski, Łukaszuk, Kossakowski.

AP Jagiellonia Białystok (2010)

10. kolejka LWM D1, 04.06.2022 r.

MOSP Białystok – AP Jagiellonia Białystok (2010) 1:0 (1:0).

Bramka: Jakubowski 20′.

Skład Jagiellonii: Pietraszko, Zimnoch, Wojciechowicz, Kawałko, Jabłoński, Suwała, Sokołowski, Soszyński, Bujno.

AP Jagiellonia Białystok (2011)

10. kolejka LWM D2, 04.06.2022 r.

KS Śniadowo – AP Jagiellonia Białystok (2011) 0:8.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00